logo-tvtm

Save

Save

Time Machine Results

04/08-09/17 Flo Jo International @ Orange Glen High School, Escondido

San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 1 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results Event 2  1500 Meter Run 8 & Under Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================ Finals  1 Coons, Kingston              Mercury San            6:03.12  2 Owens, Bryan                 Havoc Track & Field    6:03.20  3 Delicino, Anthony            City Track Club        6:03.32  4 Quintero, Ivan Michael       Unattached             6:28.69 Event 3  1500 Meter Run 9-10 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Meyers, Regan                Pomerado Falcons       5:50.62  2 Melia, Miller                San Diego Ro           5:50.95  3 Buswell, Bonnie              Unattached             6:05.72  4 Nelson, Esther               Temecula Val           6:10.23  5 Ziemba, Maylia               Flo-Jo Inter           6:17.30  6 Cruz, Eva                    Change The G           6:17.93  7 Cornwell, Keira              San Diego Ro           6:30.75  8 Ava, Meisner                 San Diego Ro           7:15.05  9 Disdier, Jewel               Inland Valle           8:31.00 Event 4  1500 Meter Run 9-10 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Bevilacqua, Jacob            Pomerado Falcons       5:23.19  2 Hoferer, Drake               Usa Rockets            5:25.13  3 Hellen, Joseph               Pomerado Falcons       5:34.93  4 Bryant III, Aaron            Usa Rockets            5:36.60  5 Sheehan, Jack                Usa Rockets            5:36.94  6 Giffing, Benjamin            Havoc Track & Field    5:37.71  7 Johnson, Javion              San Diego Blessed      5:44.08  8 Campbell, Brody              San Diego Waves Xtc    5:52.29  9 Fegenbush, Andrew            San Diego Waves Xtc    5:52.44 10 Pouliot, Marley              City Track Club        6:20.69 11 Luna, Samuel                 Havoc Track & Field    6:31.87 12 Carnohan, Parker             San Diego Waves Xtc    6:31.90 13 Gonzalez, Adrian             Flo-Jo Inter           6:38.36 Event 5  1500 Meter Run 11-12 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Austin, Desaree              Flo-Jo Inter           5:19.10  2 Castillo, Meilani            Temecula Val           5:21.46  3 Upshur, Joelle               Temecula Val           5:26.79  4 Buswell, Tessa               Unattached             5:34.71  5 Salazar, Galia               Change The G           5:44.43  6 Rodriguez, Kaylyn            Unattached             5:45.65  7 Ahrens, Bella                Change The G           5:52.54  8 Buswell, Addison             Unattached             6:09.39  9 Rihan, Jhinnan               San Diego Waves Xtc    6:20.29 10 Fennessey, Liliana           Havoc Track & Field    6:28.47
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 2 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 5  1500 Meter Run 11-12 Division Girls 11 Hall, Jessalyn               Temecula Val           6:37.26 12 Miller, Jasmyn               Temecula Val           6:56.10 13 Dunn, Kristiana              M.L.K. Blast           7:04.68 14 Madsen, Lilli                Havoc Track & Field    7:13.22 Event 6  1500 Meter Run 11-12 Division Boys ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# ===================================================================  1 Peterson, Amir               Rancho Belago          5:07.04   2  2 Maweu-Smalls, Brian          San Diego Waves Xtc    5:12.15   2  3 Correia, Manny               Havoc Track & Field    5:21.84   1  4 Montes, Julian               Tachyon Track Club     5:24.09   1  5 Zimmer, Will                 Eagles Wings           5:27.94   2  6 Aguilar, Omar                Mercury San            5:29.44   2  7 Morrill, Nash                San Diego Ro           5:35.24   1  8 Gonzalez, Isaiah             Flo-Jo Inter           5:39.38   1  9 Austin, Zen                  Mercury San            5:39.39   1 10 O'Toole, Aidan               San Diego Waves Xtc    5:40.45   2 11 Gooler, Gideon               Flo-Jo Inter           5:41.97   1 12 Benevides, Jordan            Havoc Track & Field    5:50.55   2 13 Cornick, William             Junior Maver           5:54.71   2 14 Wetzel, Zachary              San Diego Waves Xtc    5:59.70   2 15 Garcia, Diego                Havoc Track & Field    6:01.32   1 16 Lemos, Kevin                 Unattached             6:17.26   2 17 Biddle, Sebastian            Tsd Panthers           6:17.79   2 18 Cardenas, Joaquin            Temecula Val           6:24.33   1 19 Coiquaud, Louen              Unattached             6:31.46   1 20 Malone, Chris                Havoc Track & Field    6:51.04   1 Event 7  1500 Meter Run 13-14 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Livingston, Arionn           Mercury San            5:06.16  2 Weaber, Sydney               Junior Maver           5:10.92  3 Woolridge, Trang             Pomerado Falcons       5:15.40  4 Chittle, Sophie              Pomerado Falcons       5:21.77  5 Giffing, Linda               Havoc Track & Field    5:37.70  6 Brandao, Katelyn             Temecula Val           5:40.93  7 Robbins, Ainslee             Tachyon Track Club     5:48.71  8 Tanita, Allison              Junior Maver           5:50.88  9 Mack, Madeline               San Diego Waves Xtc    5:51.26 10 Aldrian, Emma                Temecula Val           5:51.88 11 Butte, Josie                 San Diego Waves Xtc    6:18.25 12 Miller, Grayce               Tsd Panthers           6:18.49 13 Fegenbush, Hannah            San Diego Waves Xtc    6:30.83 Event 8  1500 Meter Run 13-14 Division Boys ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# ===================================================================  1 Hoban, Justin                San Diego Waves Xtc    4:41.41   1  2 Campos, Davian               Change The G           4:44.74   2
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 3 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 8  1500 Meter Run 13-14 Division Boys  3 Lacour, Vaughn               Pomerado Falcons       4:44.84   2  4 Gadalla, Cameron             San Diego Ro           4:49.41   2  5 Gomez, Joel                  San Diego Waves Xtc    4:59.88   1  6 Clarkson, Wesley             Havoc Track & Field    5:01.08   2  7 Aguilar, Andres              Mercury San            5:01.56   2  8 Salazar, Edgar               Change The G           5:03.82   1  9 Robinson, Koda               Temecula Val           5:06.06   2 10 Taylor, Levi                 San Diego Waves Xtc    5:09.15   2 11 Aleman, PJ                   Tachyon Track Club     5:09.54   2 12 Laney, Nick                  Step Academy           5:10.40   2 13 Quamina, Imron               Usa Rockets            5:13.69   2 14 Gill, Arthur                 San Diego Waves Xtc    5:20.25   1 15 Chapman, Pablo               San Diego Waves Xtc    5:22.49   1 16 Coons, Nalu                  Mercury San            5:25.49   2 17 Woodmansee, Henry            Pomerado Falcons       5:26.52   1 18 Little, Scott                Inland Valle           5:33.87   1 19 Trantalis, Ethan             Tsd Panthers           5:40.65   2 20 Andazola, Felix              San Diego Ro           5:50.30   1 21 Reyes, Miguel                San Diego Ro           5:51.51   2 22 Bullock, Isaiah              Temecula Val           5:54.33   1 23 Manbeck, Wade                Temecula Val           6:07.69   1 24 Parsons, Donovan             Flo-Jo Inter           6:13.78   1 25 Soule, Jake                  Flo-Jo Inter           6:14.30   1 Event 10  1500 Meter Run 15-16 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Stadler, Dario               Pomerado Falcons       4:48.00  2 Gross, Justice               City Track Club        4:53.39  3 Murray, P. Jake              Pomerado Falcons       4:55.74  4 Saadi, Jake                  City Track Club        6:15.75 Event 13  100 Meter Dash 8 & Under Division Girls ========================================================================    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H# ======================================================================== Preliminaries  1 Allison, Evie                Usa Rockets              15.43q  NWI  7  2 Sproles, Devyn               Mercury San              15.49q  NWI  8  3 Lewis, Elisha                Change The G             16.41q  NWI  8  4 Evans, Rayven                San Diego Blessed        16.51q  NWI  6  5 Moore, Tocarra               Mercury San              16.64q  NWI  4  6 Allison, Livia               Usa Rockets              16.83q  NWI  2  6 Davis, Ava                   Arizona Track Stars      16.83q  NWI  6  8 Daniels, Daylani             Change The G             16.86q  NWI  2  9 Walter, Chloe                Unattached               16.87q  NWI  4 10 Horner, Tamara               San Diego Ro             17.10   NWI  1 11 Gomez, Martha                Change The G             17.28   NWI  4 12 Baker, Camryn                Havoc Track & Field      17.39   NWI  7 13 Price, Khalifa               Flo-Jo Inter             17.49   NWI  5 14 Baltazar, Azryah             Flo-Jo Inter             17.57   NWI  3 15 Polite, Michele              Mercury San              17.79   NWI  4 16 Bickler, Kristine            Havoc Track & Field      17.80   NWI  4
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 4 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 13  100 Meter Dash 8 & Under Division Girls 17 Lewis, Paris                 Temecula Val             17.85   NWI  5 18 Parker, Sasha                Tsd Panthers             17.94   NWI  4 19 Kinsler, Jai'Da              San Diego Blessed        18.37   NWI  6 20 Rottnek, Alexis              Rancho Belago            18.46   NWI  2 21 Holiday, Jae'anah            Mercury San              18.52   NWI  8 22 Hellen, Abigail              Pomerado Falcons         18.75   NWI  7 23 Rainer, Kendriya             M.L.K. Blast             18.79   NWI  5 24 Whitaker, Dallas             Mercury San              18.85   NWI  7 25 Barbee, Jocelyn              San Diego Blessed        18.95   NWI  5 26 Jones, Rian                  Usa Rockets              19.06   NWI  3 27 West, Ryann                  Mercury San              19.39   NWI  2 28 Nianda, Amarah               M.L.K. Blast             19.48   NWI  8 29 Cooper, Symphony             Change The G             19.57   NWI  1 30 Dantzler, Camille            San Diego Blessed        19.61   NWI  8 31 Polite, Talia                Mercury San              19.68   NWI  7 32 Dunn, Princess               M.L.K. Blast             19.74   NWI  8 33 Lewis, Ja'Niyah              Mercury San              19.79   NWI  3 34 Jones, Aryn                  Mercury San              19.82   NWI  8 35 Givens, Aaliyah              San Diego Blessed        20.05   NWI  1 36 Cherry, Harmoney             M.L.K. Blast             20.06   NWI  2 37 Rayford, Marissa             Tachyon Track Club       20.28   NWI  1 38 Zeitlin, Lylah               Pomerado Falcons         20.32   NWI  1 39 Chua, Laila                  Pomerado Falcons         20.54   NWI  6 40 French, Honor                Flo-Jo Inter             20.56   NWI  4 41 Brown, Zyanna                Rancho Belago            20.71   NWI  2 42 Lewis, London                M.L.K. Blast             20.84   NWI  6 43 Adkins, Yazmeen              M.L.K. Blast             20.91   NWI  7 44 Price, Kio                   Flo-Jo Inter             20.99   NWI  3 45 Strong, Enz                  Flo-Jo Inter             21.27   NWI  2 46 Lewis, La'nae                Change The G             21.29   NWI  3 47 Cooper, Laylah               Arizona Track Stars      21.38   NWI  1 48 Harris-Perkins, Jazlynn      Mercury San              21.46   NWI  3 49 Kavelaars-Eakins, Camero     Pomerado Falcons         22.52   NWI  5 50 Anderson, Ariana             Usa Rockets              22.55   NWI  5 51 Prince, Ramia                San Diego Ro             22.68   NWI  6 52 Delicino, Alexadra           City Track Club          22.80   NWI  5 53 Bruce, Aria                  Usa Rockets              23.15   NWI  6 54 Nwadike, Savannah            Change The G             25.04   NWI  2 55 Lewis, Kelis                 Flo-Jo Inter             25.26   NWI  6 56 Bright, Brianna              Tachyon Track Club       25.80   NWI  3 57 Johnson, Camryn              Temecula Val             32.11   NWI  7 Event 14  100 Meter Dash 8 & Under Division Boys ========================================================================    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H# ========================================================================  1 Barnett, Johannes            Mercury San              15.50q  NWI  8  2 Funes, Jaden                 Temecula Val             15.73q  NWI  3  3 Boamah, Benji                Havoc Track & Field      15.74q  NWI  6  4 Figueroa Jr., Ryan           Inland Valle             15.79q  NWI  7  5 Griffin Jr, Darius           Usa Rockets              15.87q  NWI  9  6 Jones, Damian                Tsd Panthers             15.94q  NWI  7  7 Thompson, Courtney           San Diego Blessed        15.98q  NWI  1  8 Davis, Josiah                Arizona Track Stars      15.99q  NWI  5
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 5 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 14  100 Meter Dash 8 & Under Division Boys  9 Roberts, Daranee             San Diego Blessed        16.02q  NWI  2 10 Millage, Nicholas            Arizona Track Stars      16.13   NWI  2 11 Evans, Kayden                San Diego Blessed        16.21   NWI  5 12 Gainey, Andre                Flo-Jo Inter             16.28   NWI  2 13 Ramsey, Jesai                Usa Rockets              16.30   NWI  6 14 Williams, Davion             San Diego Blessed        16.39   NWI  8 15 Jordan, Khalonie             Mercury San              16.68   NWI  4 16 Bacon, Devin                 Mercury San              16.75   NWI  6 16 Disdier, Prince              Inland Valle             16.75   NWI  6 18 Ramsey, Jemari               Usa Rockets              16.78   NWI  3 19 Andoh, Carter                Inland Valle             16.83   NWI  1 20 Lee, Kristopher              Temecula Val             16.85   NWI  2 21 Dunn, Davon                  M.L.K. Blast             16.86   NWI  4 22 Scott, Jallen                Havoc Track & Field      17.03   NWI  2 23 Woodson, Christopher         Inland Valle             17.15   NWI  9 24 Manuel, Hazekiah             Flo-Jo Inter             17.27   NWI  6 25 Gomez III, Steven            Change The G             17.40   NWI  4 26 Foster, Yahushua             Inland Valle             17.42   NWI  1 27 Harrison, Nicholas           Change The G             17.43   NWI  5 28 Taylor, Dillon               Temecula Val             17.51   NWI  5 29 Robinson, Jeremy             Flo-Jo Inter             17.69   NWI  7 30 Salas, David                 Rancho Belago            17.82   NWI  9 30 Lauifi, Nehemiah             Change The G             17.82   NWI  9 32 Delicino, Anthony            City Track Club          17.84   NWI  1 33 Muir, Michael                San Diego Waves Xtc      17.92   NWI  9 34 Quinn, Makai                 Inland Valle             18.10   NWI  3 35 Rush, Robert                 M.L.K. Blast             18.14   NWI  3 36 Laraya, Brendyn              Havoc Track & Field      18.19   NWI  2 37 Funk, Eli                    Tachyon Track Club       18.46   NWI  2 38 Henderson-Major, D'Ary       M.L.K. Blast             18.59   NWI  9 39 Harris, Jourdin              M.L.K. Blast             18.62   NWI  4 40 Roberts, Michael             Flo-Jo Inter             18.96   NWI  2 41 Buswell, K.C.                Unattached               19.12   NWI  5 42 Searcy-Williams, Jeriah      Change The G             19.13   NWI  8 43 Anderson Jr., Derrick        Inland Valle             19.48   NWI  5 44 Gainey, Andrien              Flo-Jo Inter             19.51   NWI  5 45 Ali, Kayden                  Arizona Track Stars      19.67   NWI  7 46 Gomez, Andrew                Change The G             19.86   NWI  3 47 Johnson, Deion               Unattached               20.08   NWI  4 48 Graham, Ashton               Mercury San              20.20   NWI  4 49 Nianda Jr, Mulemvo           M.L.K. Blast             20.31   NWI  3 50 Scott-Henderson, Xavier      Flo-Jo Inter             20.45   NWI  6 51 Bickler, Matthew             Havoc Track & Field      20.70   NWI  8 52 Nwadike, Kenny               Change The G             20.71   NWI  3 53 Curiel, Jacob                Flo-Jo Inter             20.92   NWI  8 54 Rodriguez, Prince            RealResult A             21.06   NWI  8 54 Gibson Jr, Sean              Mercury San              21.06   NWI  4 56 Comer, Malachi               San Diego Blessed        21.12   NWI  5 57 Marcus, Isaac                Unattached               21.13   NWI  4 58 Young, Angel                 Usa Rockets              21.16   NWI  8 59 Serrano, Kheri               Change The G             21.39   NWI  7 60 Mitchell, Amaur'e            San Diego Blessed        21.68   NWI  9 61 Clukey, Jakoby               Havoc Track & Field      22.14   NWI  6 62 Evans, Otis                  M.L.K. Blast             22.45   NWI  7
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 6 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 14  100 Meter Dash 8 & Under Division Boys 63 Redd, Aaron                  Unattached               22.67   NWI  9 64 Phillips, Ezra               Mercury San              22.85   NWI  7 65 Secrist, Noah                San Diego Ro             25.14   NWI  1 66 Lewis, Joseph                San Diego Blessed        25.35   NWI  7 67 McCree, Anthony              Flo-Jo Inter             29.42   NWI  5 68 Bright, Everett              Tachyon Track Club       36.30   NWI  9 Event 15  100 Meter Dash 9-10 Division Girls ========================================================================    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H# ========================================================================  1 Payne, Timyra                Change The G             14.93q  NWI  7  2 Hurst, Destiny               M.L.K. Blast             14.97q  NWI  7  3 Brister, Madison             Inland Valle             15.12q  NWI  8  4 Smith, Honey                 Flo-Jo Inter             15.24q  NWI  8  5 Broussard, Asia              Change The G             15.26q  NWI  4  6 Oneil, Emma                  Jets Track &             15.29q  NWI  5  7 Butts, Sama'ye               Change The G             15.32q  NWI  7  8 French, Hunter               Flo-Jo Inter             15.42q  NWI  5  9 Okam, Amarachi               Temecula Val             15.46q  NWI  6 10 Arzaga, Elena                Tsd Panthers             15.50   NWI  1 11 Richness, Catlin             Flo-Jo Inter             15.55   NWI  3 12 Butts, Saianna               Change The G             15.71   NWI  3 13 Davis, Jaiya                 Arizona Track Stars      15.72   NWI  2 14 Jones, Rriyah                Usa Rockets              15.83   NWI  2 14 Lowry, Masiyah               Mercury San              15.83   NWI  4 16 Holiday, Jae'dah             Mercury San              15.89   NWI  6 16 Evans, Shantilese            M.L.K. Blast             15.89   NWI  5 18 Schartmann, Alexandra        Jets Track &             15.94   NWI  3 19 Estrada, Eva                 Change The G             16.04   NWI  6 20 Lopez, Micah                 San Diego Blessed        16.41   NWI  6 21 Wells, Hayzel                Havoc Track & Field      16.43   NWI  6 22 Millage, Leah                Arizona Track Stars      16.48   NWI  1 23 Clark, Mykhaila              Mercury San              16.49   NWI  4 24 Gomez, Ina                   Change The G             16.52   NWI  7 25 Joyce, Rowyn                 Unattached               16.54   NWI  5 26 Lewis, Ani                   Temecula Val             16.57   NWI  8 27 Salas, Mina                  San Diego Waves Xtc      16.69   NWI  8 28 Fiala, Zoe                   Temecula Val             16.70   NWI  4 28 Salem, Layla                 Pomerado Falcons         16.70   NWI  2 30 Levins, Alle                 Tachyon Track Club       16.71   NWI  6 31 Segrest, Kailani             Mercury San              16.73   NWI  3 32 Adams, Khyla                 Mercury San              16.83   NWI  3 33 Estes, Amaya                 Havoc Track & Field      17.04   NWI  8 34 West, Faith                  Mercury San              17.12   NWI  2 35 Van, London                  San Diego Blessed        17.13   NWI  8 36 Sexton, Janelle              San Diego Blessed        17.21   NWI  2 37 Southall, Alexa              Usa Rockets              17.26   NWI  4 38 Ruffin-Grey, Precious        San Diego Blessed        17.47   NWI  7 38 Williams, Ariyana            Change The G             17.47   NWI  5 40 Simpson, Jada                Mercury San              17.55   NWI  7 41 Davis, Anaya                 Dream Team               17.68   NWI  1 42 Pimentel, Jorja              Tsd Panthers             17.94   NWI  6 43 Andrade, Maya                Temecula Val             18.11   NWI  4
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 7 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 15  100 Meter Dash 9-10 Division Girls 44 Smith, Mikailayh             Change The G             18.14   NWI  5 45 Williams, Dezirae            San Diego Blessed        18.38   NWI  5 46 Woods, Kyana                 San Diego Blessed        18.47   NWI  7 47 Kavelaars, Emmerson          Pomerado Falcons         18.54   NWI  8 48 Ava, Meisner                 San Diego Ro             18.56   NWI  3 49 Bush, Kinsey                 Pomerado Falcons         18.62   NWI  1 50 Jimenez, Belen               Change The G             18.74   NWI  7 51 Cherry, D'Siyah              M.L.K. Blast             18.78   NWI  8 52 Bush, Emma                   Pomerado Falcons         18.88   NWI  1 53 Morgan, Alayjah              M.L.K. Blast             18.95   NWI  1 54 Young, Anita                 Usa Rockets              18.96   NWI  3 55 Payne, Aaliyah               San Diego Blessed        18.99   NWI  4 56 Marcus, Abigail              Unattached               19.18   NWI  5 57 Roman, Grace                 Havoc Track & Field      19.36   NWI  1 58 Bruce, Yemaya                Usa Rockets              19.49   NWI  2 59 Austin, Mya                  Arizona Track Stars      21.04   NWI  4 Event 16  100 Meter Dash 9-10 Division Boys ========================================================================    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H# ========================================================================  1 Arrington, Brandon           San Diego Blessed        13.94q  NWI  5  2 Little, Micah                Inland Valle             14.02q  NWI  8  3 Turner, Isaac                Havoc Track & Field      14.20q  NWI  8  4 Ali, Asad                    Arizona Track Stars      14.24q  NWI  6  5 Parks, Ah-Lijah              Mercury San              14.39q  NWI  6  6 Thomas, Calvin               Temecula Val             14.63q  NWI  2  7 jones, Aeris                 Usa Rockets              14.81q  NWI  5  8 Redd, Evan                   Inland Valle             15.03q  NWI  7  9 Quamina, Zyahn               Usa Rockets              15.05q  NWI  4 10 Woods, Jorden                Inland Valle             15.18   NWI  2 11 Whiten, Alijah               Arizona Track Stars      15.26   NWI  3 12 Gainey, Anthony              Flo-Jo Inter             15.31   NWI  2 13 Foster, Sire                 Inland Valle             15.32   NWI  1 14 Rose, Zamir                  Mercury San              15.33   NWI  2 15 Farinas jr, Michael          RealResult A             15.34   NWI  4 16 Johnson, Derrick             Unattached               15.48   NWI  5 17 Espinosa, Isaac              RealResult A             15.51   NWI  7 18 Hutchinson, Dahven           Havoc Track & Field      15.52   NWI  7 19 Garrett, Jaiden              San Diego Blessed        15.60   NWI  3 20 Johnson, Jayden              Flo-Jo Inter             15.62   NWI  5 21 Johnson, Darius              Unattached               15.63   NWI  1 22 Allen, Jesai                 San Diego Blessed        15.64   NWI  8 22 ConyerIII, Darryl            San Diego Ro             15.64   NWI  6 24 Norman III, Lee              Usa Rockets              15.76   NWI  7 25 McEachin, Edward             Usa Rockets              15.78   NWI  6 26 Dunn, King                   M.L.K. Blast             15.84   NWI  2 26 Ford, Langston               Tachyon Track Club       15.84   NWI  8 28 Parker, Larell               San Diego Blessed        15.85   NWI  5 29 Shields, Kevin               Mercury San              15.88   NWI  2 30 Gillespie, Elijah            San Diego Blessed        15.91   NWI  6 31 Dunn, Dylan                  M.L.K. Blast             15.95   NWI  3 32 Joy, Cameron                 San Diego Blessed        16.08   NWI  5 33 Lauifi, Noah                 Change The G             16.21   NWI  2
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 8 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 16  100 Meter Dash 9-10 Division Boys 34 Harris, Emari                RealResult A             16.22   NWI  8 35 Rivers, Herbert              San Diego Blessed        16.42   NWI  2 36 Johnson, Javion              San Diego Blessed        16.44   NWI  3 37 Parham, Josiah               San Diego Blessed        16.47   NWI  6 38 Serrano, Tsiueri             Change The G             16.52   NWI  1 39 Pennington, Jeremiah         Flo-Jo Inter             16.70   NWI  3 40 Farias-Nava, David           San Diego Blessed        16.90   NWI  3 41 Dillard, Isaiah              Inland Valle             16.91   NWI  3 42 Smith, Kenny                 Flo-Jo Inter             16.95   NWI  5 43 Pimentel, Joaquin            Tsd Panthers             16.96   NWI  4 44 Laraya, Bryan                Havoc Track & Field      17.01   NWI  3 45 Martin, Sterling             Tachyon Track Club       17.03   NWI  2 46 Benitez, Zackary             RealResult A             17.12   NWI  3 47 Calloway, Tremar             Unattached               17.25   NWI  4 48 Hampton, Lorne               Havoc Track & Field      17.30   NWI  4 49 Moody, Corey                 Mercury San              17.43   NWI  1 50 Frazer, Khani                Temecula Val             17.47   NWI  6 51 Giordan, Alexander           San Diego Blessed        17.58   NWI  4 52 Sebastian, Jaysen            Inland Valle             17.94   NWI  5 53 Coleman, Koa                 Havoc Track & Field      18.15   NWI  8 54 Hicks, Rashad                Flo-Jo Inter             18.52   NWI  4 55 Lebron, Eduardo              San Diego Waves Xtc      18.96   NWI  5 56 Andazola, Julian             San Diego Ro             19.27   NWI  8 57 Johnson, Jeremiah            San Diego Blessed        19.73   NWI  8 58 Burns, Mason                 San Diego Blessed        20.48   NWI  7 59 Nangle, Paul                 Pomerado Falcons         21.58   NWI  6 Event 17  100 Meter Dash 11-12 Division Girls ========================================================================    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H# ========================================================================  1 Burton, Chanel               Change The G             13.59q  NWI  7  2 Stanislas, Hanie             Team Hanie               13.64q  NWI  7  2 Carver, KyLee                Arizona Track Stars      13.64q  NWI  1  4 Alumbres, Alyssa             Temecula Val             13.65q  NWI  1  5 McKenzie, Kailah             Rancho Belago            13.85q  NWI  6  6 Adicoff, Ariel               San Diego Ro             13.89q  NWI  7  7 Stevenson, Anyah             Mercury San              14.01q  NWI  2  8 Huckaby, Tianna              Arizona Track Stars      14.02q  NWI  2  9 Coleman, Kapiolani           Havoc Track & Field      14.03q  NWI  6 10 Rayford, Mauriana            Tachyon Track Club       14.31   NWI  3 11 Hardiman, Rhyan              Rancho Belago            14.36   NWI  2 12 Carballosa, Karyna           Rancho Belago            14.37   NWI  3 13 Salvatierra, Micah           GuamBombTC               14.48   NWI  4 14 Dickens, Brionna             Change The G             14.54   NWI  2 14 Moore, Jovonne               Step Academy             14.54   NWI  1 16 Andoh, Kayla                 Inland Valle             14.61   NWI  6 16 Robinson, Kaila              Temecula Val             14.61   NWI  2 18 Ruskovich, Tionna            Change The G             14.68   NWI  1 19 Barnett, Audrionna           Mercury San              14.69   NWI  7 20 DeArman, Ayallah             Inland Valle             14.71   NWI  4 21 Allen, Laraigh               Mercury San              14.74   NWI  5 22 Chavira, Vanessa             Rancho Belago            14.88   NWI  5 23 Downing, Iliana              Junior Maver             14.90   NWI  3
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 9 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 17  100 Meter Dash 11-12 Division Girls 24 Rodriguez, Danielle          Tachyon Track Club       15.08   NWI  4 25 Allen, Chancis               Unattached               15.25   NWI  5 26 Thomas, Amara                Rancho Belago            15.28   NWI  3 27 Jones, Malayah               Mercury San              15.33   NWI  5 28 Hoagland, Tayhlore           Tachyon Track Club       15.34   NWI  7 29 Jimerson, Brielle            Havoc Track & Field      15.37   NWI  5 30 Retzloff, Cyann              San Diego Blessed        15.42   NWI  6 31 Villarreal Enciso, Fatim     Unattached               15.47   NWI  1 32 Villegas, Ariel              GuamBombTC               15.49   NWI  6 33 Lewis, Arianna               Temecula Val             15.53   NWI  6 34 Parra, Janaya                Arizona Track Stars      15.54   NWI  5 35 Rodriguez, Katia             San Diego Ro             15.66   NWI  2 36 House, Kamari                Mercury San              15.86   NWI  7 37 Landry, Kaelynn              Mercury San              15.86   NWI  7 38 Page, Shelby                 Rancho Belago            15.88   NWI  1 39 Villavicencio, Danna         Mercury San              15.99   NWI  4 40 Sentel, Danielle             Tsd Panthers             16.04   NWI  3 41 Crain, Malaysia              San Diego Blessed        16.34   NWI  6 42 Collins, Ajaiya              Rancho Belago            16.45   NWI  2 43 Isaacson, Annabelle          Tsd Panthers             16.56   NWI  4 44 Nwadike, Nichole             Change The G             16.68   NWI  1 45 Oyawale, Alexandria          Temecula Val             16.72   NWI  1 46 Steward, Jada                Inland Valle             16.96   NWI  3 47 Kirk, Erika                  Temecula Val             17.02   NWI  5 48 Jackson, Sienna              M.L.K. Blast             17.14   NWI  6 49 Bowens, Kaycie               Temecula Val             17.26   NWI  4 50 Austin, Desaree              Flo-Jo Inter             18.09   NWI  4 51 Hutchinson, Shaelon          Havoc Track & Field      18.12   NWI  3 52 Greene, Sah-Renity           Mercury San              18.16   NWI  3 53 Herrerah, Hannah             Tachyon Track Club       19.49   NWI  2 Event 18  100 Meter Dash 11-12 Division Boys ========================================================================    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H# ========================================================================  1 Sesay, Noah                  Change The G             13.17q  NWI  5  2 Peevy, David                 Mercury San              13.29q  NWI  5  3 McDonald III, Charles        Inland Valle             13.63q  NWI  7  4 Soloman, Joseph              Mercury San              13.67q  NWI  3  5 Rankin, Berrot               Flo-Jo Inter             13.74q  NWI  4  6 Dixson, Dayrus               Inland Valle             13.80q  NWI  6  7 Woods, Justus                Inland Valle             13.98q  NWI  4  8 Thomas, Michael              Temecula Val             14.09q  NWI  6  9 Cortes, Ty                   Pomerado Falcons         14.17q  NWI  2 10 Burston, Laurence            Flo-Jo Inter            J14.17   NWI  5 11 Givens, Major                San Diego Blessed        14.19   NWI  4 12 Okam, Chigozie               Temecula Val             14.24   NWI  1 13 Weng, Jackson                Temecula Val             14.25   NWI  3 14 Johnson, Tarron              Tachyon Track Club       14.41   NWI  6 15 Smalley, Torrean             RealResult A             14.50   NWI  7 16 Thompson, Corey              San Diego Blessed        14.51   NWI  2 17 Dir, Nevin                   Havoc Track & Field      14.54   NWI  7 18 Betts, Kameron               San Diego Waves Xtc      14.55   NWI  7 19 Terhune, Bryce               Temecula Val             14.61   NWI  1
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 10 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 18  100 Meter Dash 11-12 Division Boys 20 Grant, Eric                  San Diego Blessed        14.74   NWI  7 21 Baisch, Ethan                Temecula Val             15.00   NWI  6 22 Ratliff, Alijah              Temecula Val             15.03   NWI  6 23 Mahoney-Brice Jr, Lynnel     San Diego Blessed        15.08   NWI  6 24 McGowan, Davian              Mercury San              15.09   NWI  1 25 Sharp, Deonte                San Diego Blessed        15.11   NWI  5 26 Rogers, DeVonte              Tsd Panthers             15.15   NWI  5 27 Jones, Jiyaad                Mercury San              15.16   NWI  3 28 Mitchell, Amontae            Havoc Track & Field      15.32   NWI  3 29 Young, Aaron                 Usa Rockets              15.40   NWI  7 30 Meyers-Perris, Jordan        Temecula Val             15.44   NWI  4 30 Lockett, Tavyn               San Diego Blessed        15.44   NWI  5 32 Hermas, Jamani               Arizona Track Stars      15.49   NWI  2 32 Aguilera, Chase              Tsd Panthers             15.49   NWI  5 34 Ford, William                Tachyon Track Club       15.51   NWI  2 35 Gooler, Gideon               Flo-Jo Inter             15.72   NWI  2 36 Woods, Trenice               San Diego Blessed        16.02   NWI  3 37 Morrow, Tremeir              San Diego Blessed        16.04   NWI  2 38 Alvarado, Juan               San Diego Ro             16.10   NWI  2 39 Lim, Nathan                  San Diego Waves Xtc      16.13   NWI  4 40 Lopez Jr., Alfredo           Flojo International      16.67   NWI  6 41 Elbers, Brys                 Usa Rockets              16.74   NWI  3 42 Velarde, Chris               Usa Rockets              16.76   NWI  2 43 Robinson, Keon               Mercury San              17.00   NWI  2 44 Jimenez, Evelio              Change The G             17.73   NWI  4 45 Holiday Jr, Gerard           Mercury San              17.92   NWI  1 46 Fortune, Korey               Step Academy             19.03   NWI  7 47 Gillespie, Nicholas          San Diego Blessed        20.07   NWI  7 Event 19  100 Meter Dash 13-14 Division Girls ========================================================================    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H# ========================================================================  1 Kluver, Katherine            Unattached               12.60q  NWI  4  2 Shaheed, Aysha               Unattached               12.61q  NWI  5  3 Ruskovich, Jaime             Change The G             12.96q  NWI  3  4 Polite, Keilani              Change The G             12.97q  NWI  3  5 Pogue, Kiya                  Arizona Track Stars      13.21q  NWI  2  6 Woods, Sanaia                Temecula Val             13.24q  NWI  4  7 Downing, Marina              Junior Maver             13.32q  NWI  1  8 Herren, Kendall              Change The G             13.39q  NWI  5  9 Brooks, Jasmin               Change The G             13.40q  NWI  2 10 McCormick, Aaliyah           Usa Rockets             J13.40   NWI  5 11 Wicker, Jamiyah              Mercury San              13.53   NWI  4 12 Mattingly, Destiny           Inland Valle             13.79   NWI  1 13 Spencer, Sara                Inland Valle             13.89   NWI  4 14 Hockett, MaKaila             Rancho Belago            14.20   NWI  3 15 Majors, Shiloh               Inland Valle             14.22   NWI  2 16 Smith, Daniella              Tsd Panthers             14.23   NWI  2 17 Peterman, Danisha            Usa Rockets              14.28   NWI  5 18 Baumer, Gabriella            San Diego Ro             14.29   NWI  3 19 Busch, Ahnyx                 Temecula Val             14.31   NWI  1 20 Carrington, Emma             Step Academy             14.36   NWI  1 21 Winhall, Kendra              Tsd Panthers             14.45   NWI  4
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 11 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 19  100 Meter Dash 13-14 Division Girls 22 Foster, Beautiful            Inland Valle             14.90   NWI  5 23 Newsome, Aliesha             Mercury San              14.95   NWI  1 24 Tolley, Violet               Havoc Track & Field      15.59   NWI  2 25 Drysen, Brooke               Tachyon Track Club       15.68   NWI  1 26 Brown, Nicole                Tachyon Track Club       15.79   NWI  2 27 Shubert, Isabella            Tsd Panthers             15.83   NWI  4 28 Wyatt, Sha'Miracle           Mercury San              16.31   NWI  3 29 Hargraves, Kylee             Inland Valle             16.43   NWI  3 30 Picard, Apolline             Unattached               16.62   NWI  4 31 Renas, Caroline              City Track Club          17.15   NWI  1 32 Lopez, Gissel                Flo-Jo Inter             17.49   NWI  3 33 Scales, Marie                Tachyon Track Club       17.75   NWI  2 34 Meza, Eliana                 Flo-Jo Inter             23.90   NWI  5 Event 20  100 Meter Dash 13-14 Division Boys ========================================================================    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H# ========================================================================  1 Hermas, Donye                Arizona Track Stars      12.05q  NWI  5  2 Smith, Herman                Flo-Jo Inter             12.47q  NWI  3  3 Ali, Jalil                   Arizona Track Stars      12.54q  NWI  6  4 Parks, Elijah                Mercury San              12.57q  NWI  4  5 Ellison, Gavin               Temecula Val             12.61q  NWI  6  6 Mann, Javahn                 Inland Valle             12.71q  NWI  3  7 Washington, Christian        San Diego Blessed        12.77q  NWI  5  8 Taylor, Robert               Temecula Val             12.97q  NWI  4  9 Jackson, Chris               RealResult A             13.08q  NWI  2 10 Williams, JaShon             Flo-Jo Inter             13.13   NWI  5 11 Phillips, Elisha             Mercury San              13.25   NWI  2 12 Brotschi, Haydn              Mercury San              13.26   NWI  1 13 Mendoza, Ajani               Inland Valle             13.28   NWI  1 14 Burton II, Kevin             Change The G             13.38   NWI  1 15 Nelson, Dillon               Havoc Track & Field      13.39   NWI  3 16 White, B'Andre               Mercury San              13.40   NWI  2 17 Gillis, Nathaniel            Change The G             13.46   NWI  2 18 Johnson, Jayden              M.L.K. Blast             13.49   NWI  3 19 Joyce, Elijah                Unattached               13.51   NWI  4 19 Johnson, Josiah              San Diego Blessed        13.51   NWI  2 21 Willis, Sherard              Rancho Belago            13.52   NWI  1 22 White, Christopher           San Diego Blessed        13.58   NWI  6 23 Myers, Justin                Temecula Val             13.69   NWI  1 24 Thomas, Aayren               Temecula Val             13.75   NWI  6 25 Jones, Jared                 Mercury San              13.81   NWI  2 26 Johnson, Kendall             Havoc Track & Field      13.99   NWI  3 27 Webb, Sean                   Havoc Track & Field      14.14   NWI  4 28 Lewis, Dayrel                San Diego Blessed        14.15   NWI  3 29 Kennedy, Reece               Temecula Val             14.17   NWI  1 30 Villegas, Jordan             Temecula Val             14.28   NWI  5 31 Denton, Jack                 Step Academy             14.31   NWI  4 32 Ellis, Markeon               M.L.K. Blast             14.35   NWI  6 33 Salas, Santiago              San Diego Waves Xtc      14.67   NWI  3 34 Hutchinson, Shelon           Havoc Track & Field      14.74   NWI  5 35 Gillis, Leon                 Change The G             14.75   NWI  3 36 Lewis, Antonio               Mercury San              15.00   NWI  4
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 12 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 20  100 Meter Dash 13-14 Division Boys 37 Dunn, Nathan                 Step Academy             15.01   NWI  6 38 Benner, Cade                 San Diego Waves Xtc      15.02   NWI  4 39 Rodriguez, Diego             San Diego Ro             15.04   NWI  5 40 Moore, Isaiah                Step Academy             15.05   NWI  2 40 Truss, Dominic               Usa Rockets              15.05   NWI  6 42 Lynn, Chase                  Temecula Val             15.16   NWI  4 43 Viray, Joshua                Inland Valle             15.29   NWI  1 44 Robins, Camden               San Diego Ro             15.75   NWI  1 45 Jacob, Brady                 Tsd Panthers             16.24   NWI  2 46 Herrera, Justin              Temecula Val             16.33   NWI  6 47 Garcia, Wilson               Havoc Track & Field      16.59   NWI  4 Event 21  400 Meter Dash 8 & Under Division Girls ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# =================================================================== Finals  1 Allison, Evie                Usa Rockets            1:15.78   1  2 Lewis, Elisha                Change The G           1:17.78   3  3 Jones, Regan                 Usa Rockets            1:18.83   3  4 Gomez, Martha                Change The G           1:22.96   3  5 Daniels, Daylani             Change The G           1:24.17   3  6 Bickler, Kristine            Havoc Track & Field    1:24.43   1  7 Davis, Ava                   Arizona Track Stars    1:24.89   3  8 Allison, Livia               Usa Rockets            1:25.26   1  9 Allen, Destinee              Mercury San            1:26.89   3 10 Horner, Tamara               San Diego Ro           1:28.38   1 11 Polite, Michele              Mercury San            1:28.75   3 12 Lewis, Paris                 Temecula Val           1:30.51   2 13 Baltazar, Azryah             Flo-Jo Inter           1:31.24   2 14 Lowe, Aubrianna              San Diego Blessed      1:31.59   1 15 Disdier, Amore               Inland Valle           1:32.84   3 16 Kinsler, Jai'Da              San Diego Blessed      1:36.08   2 17 Jones, Rian                  Usa Rockets            1:36.49   2 18 Barbee, Jocelyn              San Diego Blessed      1:37.25   2 19 Dantzler, Camille            San Diego Blessed      1:37.87   1 20 Nianda, Amarah               M.L.K. Blast           1:40.38   2 21 Lewis, La'nae                Change The G           1:45.78   2 22 Harris, Skye                 M.L.K. Blast           1:47.34   2 23 Polite, Brooklynn            Change The G           1:49.36   2 24 Bruce, Aria                  Usa Rockets            1:55.82   1 Event 22  400 Meter Dash 8 & Under Division Boys ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# ===================================================================  1 Jones, Damian                Tsd Panthers           1:16.75   2  2 Owens, Bryan                 Havoc Track & Field    1:18.55   3  3 Thompson, Courtney           San Diego Blessed      1:19.12   3  4 Griffin Jr, Darius           Usa Rockets            1:19.28   2  5 Jordan, Khalonie             Mercury San            1:21.30   4  6 Barnett, Johannes            Mercury San            1:21.33   4  7 Ramsey, Jesai                Usa Rockets            1:21.56   1  8 Lauifi, Nehemiah             Change The G           1:23.65   1
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 13 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 22  400 Meter Dash 8 & Under Division Boys  9 Roberts, Daranee             San Diego Blessed      1:25.54   3 10 Robinson, Jeremy             Flo-Jo Inter           1:25.63   2 11 Lee, Kristopher              Temecula Val           1:26.11   3 12 Bacon, Devin                 Mercury San            1:26.38   4 13 Patterson, Amare             Mercury San            1:27.27   4 14 Boamah, Benji                Havoc Track & Field    1:28.61   3 15 Coons, Kingston              Mercury San            1:28.70   4 16 Williams, Davion             San Diego Blessed      1:28.99   2 17 Quintero, Ivan Michael       Unattached             1:29.10   4 18 Shields, Kayman              Mercury San            1:29.37   4 19 Harrison, Nicholas           Change The G           1:33.29   1 20 Taylor, Dillon               Temecula Val           1:34.42   1 21 Johnson, Deion               Unattached             1:34.59   3 22 Grimes, Dereon               Mercury San            1:35.38   1 23 Graham, Ashton               Mercury San            1:36.68   2 24 Buswell, K.C.                Unattached             1:40.86   1 25 Simmons, Jeffrey             Inland Valle           1:45.14   3 26 Henderson-Major, D'Ary       M.L.K. Blast           1:45.39   1 27 Scott, Jallen                Havoc Track & Field    1:47.07   2 28 Dunn, Davon                  M.L.K. Blast           1:47.08   2 29 Davis, Josiah                Arizona Track Stars    1:47.26   4 30 Comer, Malachi               San Diego Blessed      1:54.40   3 31 Searcy-Williams, Jeriah      Change The G           1:59.55   4 32 Clukey, Jakoby               Havoc Track & Field    1:59.93   3 33 Gibson Jr, Sean              Mercury San            2:00.36   1 34 Evans, Otis                  M.L.K. Blast           2:11.10   2 Event 23  400 Meter Dash 9-10 Division Girls ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# ===================================================================  1 Oneil, Emma                  Jets Track &           1:08.82   6  2 Okam, Amarachi               Temecula Val           1:11.14   2  3 Brister, Madison             Inland Valle           1:11.17   6  4 Payne, Timyra                Change The G           1:11.39   6  5 Butts, Sama'ye               Change The G           1:13.18   6  6 Butts, Saianna               Change The G           1:14.92   6  7 Graham, Payton               Mercury San            1:15.92   5  8 Schartmann, Alexandra        Jets Track &           1:16.09   6  9 Broussard, Asia              Change The G           1:16.56   3 10 Graham, Prestyn              Mercury San            1:17.03   5 11 Buswell, Bonnie              Unattached             1:18.08   4 12 Fiala, Zoe                   Temecula Val           1:18.25   3 13 Hurst, Destiny               M.L.K. Blast           1:19.50   5 14 Melia, Miller                San Diego Ro           1:19.56   5 15 Evans, Shantilese            M.L.K. Blast           1:20.02   5 16 Davis, Jaiya                 Arizona Track Stars    1:20.44   4 17 Salas, Mina                  San Diego Waves Xtc    1:21.64   4 18 Cruz, Eva                    Change The G           1:21.73   2 19 West, Faith                  Mercury San            1:21.82   5 20 Joyce, Rowyn                 Unattached             1:22.54   6 21 Holiday, Jae'dah             Mercury San            1:23.30   5 22 Adams, Khyla                 Mercury San            1:23.46   1 23 Segrest, Kailani             Mercury San            1:23.52   5
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 14 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 23  400 Meter Dash 9-10 Division Girls 24 Gomez, Ina                   Change The G           1:25.85   2 25 Wells, Hayzel                Havoc Track & Field    1:26.05   1 26 Lopez, Micah                 San Diego Blessed      1:26.76   3 27 Payne, Aaliyah               San Diego Blessed      1:29.89   3 28 Andrade, Maya                Temecula Val           1:30.02   2 28 Cherry, D'Siyah              M.L.K. Blast           1:30.02   4 30 Ava, Meisner                 San Diego Ro           1:31.63   1 31 Bruce, Yemaya                Usa Rockets            1:33.05   1 32 Van, London                  San Diego Blessed      1:33.30   4 33 Williams, Dezirae            San Diego Blessed      1:34.05   4 34 Ruffin-Grey, Precious        San Diego Blessed      1:34.41   2 35 Austin, Mya                  Arizona Track Stars    1:34.81   4 36 Prince, Raleena              San Diego Ro           1:38.11   4 37 Lewis, Lily                  City Track Club        1:40.80   2 38 Simpson, Jada                Mercury San            1:42.50   2 39 Williams, Ariyana            Change The G           1:46.77   1 40 Esomonu, Nicolette           Inland Valle           1:49.99   2 Event 24  400 Meter Dash 9-10 Division Boys ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# ===================================================================  1 Arrington, Brandon           San Diego Blessed      1:04.74   4  2 Bevilacqua, Jacob            Pomerado Falcons       1:08.38   6  3 Turner, Isaac                Havoc Track & Field    1:09.40   5  4 Johnson, Derrick             Unattached             1:10.72   6  5 Clemons, Arthur              Usa Rockets            1:10.99   6  6 Ali, Asad                    Arizona Track Stars    1:11.00   6  7 Farinas jr, Michael          RealResult A           1:12.12   2  8 Thomas, Calvin               Temecula Val           1:12.37   1  9 ConyerIII, Darryl            San Diego Ro           1:12.54   3 10 Warner, Samir                Tachyon Track Club     1:14.18   2 11 Johnson, Javion              San Diego Blessed      1:14.33   4 12 Lauifi, Noah                 Change The G           1:14.40   4 13 Allen, Jesai                 San Diego Blessed      1:14.41   2 14 Rivers, Herbert              San Diego Blessed      1:14.61   4 15 Parker, Larell               San Diego Blessed      1:14.72   5 16 Rose, Zamir                  Mercury San            1:15.38   3 17 Dunn, King                   M.L.K. Blast           1:15.95   1 18 Whiten, Alijah               Arizona Track Stars    1:16.10   6 19 Harris, Emari                RealResult A           1:16.36   2 20 Joy, Cameron                 San Diego Blessed      1:16.38   2 21 Johnson, Jayden              Flo-Jo Inter           1:16.70   5 22 Gainey, Anthony              Flo-Jo Inter           1:16.75   2 23 Johnson, Darius              Unattached             1:16.77   5 24 Pimentel, Joaquin            Tsd Panthers           1:16.83   2 25 Garrett, Jaiden              San Diego Blessed      1:17.93   1 26 Serrano, Tsiueri             Change The G           1:18.17   6 27 Parks, Ah-Lijah              Mercury San            1:18.76   6 28 Hutchinson, Dahven           Havoc Track & Field    1:20.28   5 29 Gillespie, Elijah            San Diego Blessed      1:20.52   3 30 Bullock, Neko                Temecula Val           1:21.69   4 31 Jones, Ayden                 Mercury San            1:22.92   5 32 Viray, Jalen                 Inland Valle           1:24.55   6
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 15 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 24  400 Meter Dash 9-10 Division Boys 33 Shields, Kevin               Mercury San            1:24.81   5 34 Espinosa, Isaac              RealResult A           1:25.88   1 35 Parham, Josiah               San Diego Blessed      1:26.56   3 36 Carnohan, Parker             San Diego Waves Xtc    1:27.18   2 37 Pennington, Jeremiah         Flo-Jo Inter           1:27.97   4 38 Moody, Corey                 Mercury San            1:28.00   3 39 Coleman, Koa                 Havoc Track & Field    1:29.08   3 40 Farias-Nava, David           San Diego Blessed      1:29.13   3 41 Norman, Jeremiah             Inland Valle           1:30.80   5 42 Dunn, Dylan                  M.L.K. Blast           1:33.14   4 43 Baeza, Solomon               San Diego Waves Xtc    1:40.83   1 Event 25  400 Meter Dash 11-12 Division Girls ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# ===================================================================  1 Burton, Chanel               Change The G           1:03.11   6  2 Gatlin, Jada                 Dream Team             1:03.81   6  3 Stanislas, Hanie             Team Hanie             1:04.66   1  4 Castillo, Meilani            Temecula Val           1:05.70   3  5 Spencer, Jaylen              Temecula Val           1:05.89   3  6 Moore, Jovonne               Step Academy           1:06.76   2  7 Huckaby, Tianna              Arizona Track Stars    1:07.59   6  8 Quamina, Kiah                Usa Rockets            1:07.70   6  9 Austin, Desaree              Flo-Jo Inter           1:08.16   1 10 Rayford, Mauriana            Tachyon Track Club     1:08.56   6 11 Allen, Laraigh               Mercury San            1:09.23   6 12 Almazo, Monthserrat          San Diego Waves Xtc    1:09.40   2 13 Barnett, Audrionna           Mercury San            1:10.52   5 14 Jones, Malayah               Mercury San            1:11.10   5 15 Ruskovich, Tionna            Change The G           1:11.27   6 16 Rodriguez, Katia             San Diego Ro           1:11.29   2 17 Blake, Samarra               Menifee Vall           1:11.33   6 18 Buswell, Tessa               Unattached             1:11.46   5 19 Hoagland, Tayhlore           Tachyon Track Club     1:11.55   5 20 Twine, Nia                   Arizona Track Stars    1:12.13   5 21 Upshur, Joelle               Temecula Val           1:12.16   1 22 Dickens, Brionna             Change The G           1:12.19   4 23 Hardiman, Rhyan              Rancho Belago          1:12.74   5 24 Bright, Brooklynn            Tachyon Track Club     1:13.12   5 25 Retzloff, Cyann              San Diego Blessed      1:13.20   2 26 Brooks, Zoriyah              Inland Valle           1:13.85   5 27 Buswell, Addison             Unattached             1:14.02   4 28 Page, Shelby                 Rancho Belago          1:15.69   4 29 Coates, Michal               Temecula Val           1:16.49   4 30 Rodriguez, Kaylyn            Unattached             1:16.78   5 31 Benson, Zofia                Tachyon Track Club     1:17.76   1 32 Campos, Nayomi               Havoc Track & Field    1:17.94   2 33 Lewis, Arianna               Temecula Val           1:18.32   4 34 Villavicencio, Danna         Mercury San            1:18.37   3 35 Smith, Destiny               Havoc Track & Field    1:18.88   4 36 Ginwright, Kaci              Tachyon Track Club     1:19.08   1 37 Kirk, Erika                  Temecula Val           1:19.11   2 38 Dunn, Kristiana              M.L.K. Blast           1:19.16   1
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 16 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 25  400 Meter Dash 11-12 Division Girls 39 House, Kamari                Mercury San            1:19.72   4 40 Crain, Malaysia              San Diego Blessed      1:20.15   2 41 Bowens, Kaycie               Temecula Val           1:20.99   2 42 Martin, Savanna              Tachyon Track Club     1:21.04   2 43 Allen, Chancis               Unattached             1:21.90   3 44 Collins, Ajaiya              Rancho Belago          1:22.36   4 45 Isaacson, Annabelle          Tsd Panthers           1:28.27   3 46 Greene, Sah-Renity           Mercury San            1:42.33   3 Event 26  400 Meter Dash 11-12 Division Boys ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# ===================================================================  1 Quamina, Ryan                Usa Rockets            1:02.87   6  2 Dixson, Dayrus               Inland Valle           1:04.10   1  3 Jervis, Christian            Inland Valle           1:05.54   6  4 Andoh Jr., Franklin          Inland Valle           1:05.74   6  5 Johnson, Tarron              Tachyon Track Club     1:06.29   6  6 Peevy, David                 Mercury San            1:06.68   6  7 Maweu-Smalls, Brian          San Diego Waves Xtc    1:08.07   5  8 Huckaby, Damarion            Arizona Track Stars    1:08.13   6  9 Thomas, Michael              Temecula Val           1:08.73   1 10 Ratliff, Alijah              Temecula Val           1:09.02   2 11 Soloman, Joseph              Mercury San            1:09.75   6 12 Thompson, Corey              San Diego Blessed      1:10.00   3 13 Herron, Quincy               Mercury San            1:10.22   6 14 Givens, Major                San Diego Blessed      1:10.41   5 15 Meyers-Perris, Jordan        Temecula Val           1:10.87   2 16 Baisch, Ethan                Temecula Val           1:11.01   3 17 Phillips, Jonathan           Mercury San            1:11.55   5 18 Smalley, Torrean             RealResult A           1:11.69   3 19 Okam, Chigozie               Temecula Val           1:12.17   4 20 Cook, Nathan                 Inland Valle           1:13.05   5 21 Laraya, Braedyn              Havoc Track & Field    1:13.28   1 22 Sharp, Deonte                San Diego Blessed      1:13.30   4 23 Rogers, DeVonte              Tsd Panthers           1:13.40   3 24 Reardon, Adam                Pomerado Falcons       1:13.75   2 25 Wade, Antoine                Havoc Track & Field    1:13.79   4 26 Mahoney-Brice Jr, Lynnel     San Diego Blessed      1:14.12   2 27 Jones, Jiyaad                Mercury San            1:15.41   6 28 Grant, Eric                  San Diego Blessed      1:15.55   2 29 Morrow, Tremeir              San Diego Blessed      1:15.83   4 30 Mitchell, Amontae            Havoc Track & Field    1:17.55   3 31 Hall, Anthony                Usa Rockets            1:18.34   1 32 Terhune, Bryce               Temecula Val           1:18.66   2 33 Hovey, Robert                Havoc Track & Field    1:19.64   4 34 Velarde, Chris               Usa Rockets            1:19.77   3 35 Lim, Nathan                  San Diego Waves Xtc    1:19.81   5 36 Alvarado, Juan               San Diego Ro           1:19.82   5 37 Lockett, Tavyn               San Diego Blessed      1:20.86   1 38 Woods, Trenice               San Diego Blessed      1:21.94   3 39 Kopy, Ryan                   Change The G           1:25.59   2 40 Elbers, Brys                 Usa Rockets            1:27.35   2 41 Lopez Jr., Alfredo           Flojo International    1:28.48   5
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 17 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 26  400 Meter Dash 11-12 Division Boys 42 Baker, Hudson                City Track Club        1:30.09   4 43 Robinson, Keon               Mercury San            1:36.36   4 Event 27  400 Meter Dash 13-14 Division Girls ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# ===================================================================  1 Wheat, Aliyah                Unattached             1:01.81   4  2 Polite, Keilani              Change The G           1:02.53   4  3 Olukoju, Raykiyat            Tachyon Track Club     1:03.01   2  4 Ruskovich, Jaime             Change The G           1:03.41   4  5 Livingston, Arionn           Mercury San            1:04.03   4  6 Weaber, Sydney               Junior Maver           1:04.31   2  7 Brooks, Jasmin               Change The G           1:04.54   4  8 Shaheed, Aysha               Unattached             1:05.04   1  9 Hargrove, Ashley             Inland Valle           1:06.53   3 10 Huckaby, Daejahnai           Arizona Track Stars    1:06.57   4 11 Wicker, Jamiyah              Mercury San            1:07.11   4 12 Carrington, Emma             Step Academy           1:07.32   4 13 Hatton, Elizabeth            San Diego Waves Xtc    1:07.54   1 14 Winhall, Kendra              Tsd Panthers           1:07.70   1 15 Smith, Daniella              Tsd Panthers           1:07.79   3 16 Scales, Josephine            Tachyon Track Club     1:09.23   2 17 Gladden, Stella              San Diego Waves Xtc    1:10.13   1 18 Fowler, Arlanna              Inland Valle           1:12.43   3 19 Chittle, Sophie              Pomerado Falcons       1:13.38   3 20 Garcia, Madison              San Diego Waves Xtc    1:14.25   2 21 Wyatt, Sha'Miracle           Mercury San            1:19.95   2 22 Almazo, Arlet                San Diego Waves Xtc    1:20.19   2 23 Smith, Kalaya                Mercury San            1:20.35   3 24 Newsome, Aliesha             Mercury San            1:24.56   2 25 Picard, Apolline             Unattached             1:25.16   2 26 Baker, Avalon                City Track Club        1:27.23   1 Event 28  400 Meter Dash 13-14 Division Boys ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# ===================================================================  1 Ali, Jalil                   Arizona Track Stars      56.45   7  2 Parks, Elijah                Mercury San              58.30   7  3 Joyce, Elijah                Unattached               58.66   7  4 Smith, Herman                Flo-Jo Inter             59.60   5  5 Taylor, Robert               Temecula Val           1:00.13   2  6 Ellison, Gavin               Temecula Val           1:00.33   5  7 Matovu, Tibyasa              Usa Rockets            1:00.40   7  8 Jackson, Chris               RealResult A           1:00.42   4  9 Van, Xavier                  Change The G           1:00.45   7 10 Gillis, Nathaniel            Change The G           1:01.13   7 11 White, B'Andre               Mercury San            1:01.23   3 12 Campos, Davian               Change The G           1:01.36   6 13 Clarkson, Wesley             Havoc Track & Field    1:01.39   5 14 Nelson, Dillon               Havoc Track & Field    1:01.44   3 15 Krosch, Samuel               Unattached             1:01.75   6 16 Quamina, Imron               Usa Rockets            1:02.48   7
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 18 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 28  400 Meter Dash 13-14 Division Boys 17 Johnson, Jayden              M.L.K. Blast           1:02.78   6 18 White, Christopher           San Diego Blessed      1:02.92   3 19 Washington, Christian        San Diego Blessed      1:03.42   1 20 Johnson, Josiah              San Diego Blessed      1:03.60   4 21 Matt, Eric                   San Diego Waves Xtc    1:03.89   3 22 Brotschi, Haydn              Mercury San            1:04.22   6 23 Thomas, Aayren               Temecula Val           1:04.60   3 24 Ellis, Markeon               M.L.K. Blast           1:04.76   1 25 Williams, JaShon             Flo-Jo Inter           1:05.04   5 26 Lewis, Dayrel                San Diego Blessed      1:05.12   3 27 Phillips, Elisha             Mercury San            1:05.29   7 28 Johnson, Atreyu              Tachyon Track Club     1:05.36   6 29 White, Daivieon              Havoc Track & Field    1:05.65   6 30 Colon, Jordan                San Diego Blessed      1:05.78   5 31 Aleman, PJ                   Tachyon Track Club     1:07.57   5 32 Lynn, Chase                  Temecula Val           1:07.89   5 33 Kennedy, Reece               Temecula Val           1:07.90   4 34 Villegas, Jordan             Temecula Val           1:08.32   2 35 Petoskey, Jayden             Inland Valle           1:08.55   2 36 Stroud-Ramos, Xavier         Arizona Track Stars    1:09.12   6 37 Gillis, Leon                 Change The G           1:09.35   2 38 Hutchinson, Shelon           Havoc Track & Field    1:10.69   1 39 Rodriguez, Diego             San Diego Ro           1:10.84   2 40 Lewis, Antonio               Mercury San            1:12.53   1 41 Jacob, Brady                 Tsd Panthers           1:12.87   1 42 Viray, Joshua                Inland Valle           1:14.84   6 43 Reyes, Miguel                San Diego Ro           1:16.56   3 44 Little, Scott                Inland Valle           1:17.15   2 45 Robins, Camden               San Diego Ro           1:17.45   3 46 Herrera, Justin              Temecula Val           1:19.42   4 47 Tovar, Manny                 Inland Valle           1:19.44   6 48 Bullock, Isaiah              Temecula Val           1:21.77   4 Event 29  400 Meter Dash 15-16 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Hunter, Miya                 Temecula Val           1:05.82 Event 30  400 Meter Dash 15-16 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Ackerson, Cameron            GuamBombTC               53.71  2 Clayburn III, Kevin          Change The G             57.57  3 Barnett, Omarion             Mercury San              57.75  4 Poltl, Reid                  Temecula Val             58.56  5 Jones, Jared                 Tachyon Track Club     1:01.66  6 Manalac, James               Arizona Track Stars    1:02.26  7 Murray, P. Jake              Pomerado Falcons       1:07.47
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 19 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results Event 37  1500 Meter Race Walk 11-12 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Guerrero, Melanie            Flo-Jo Inter          10:05.39  2 Rodriguez, Wendy             Flo-Jo Inter          12:15.59  3 Fennessey, Liliana           Havoc Track & Field   13:03.03  4 Thornton, Allison            Usa Rockets           13:38.96 Event 39  3000 Meter Race Walk 13-14 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Lopez, Gissel                Flo-Jo Inter          21:52.68 Event 41  3000 Meter Race Walk 15-16 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Guerrero, Bianca             Flo-Jo Inter          23:02.78 Event 49  100 Meter Hurdles 13-14 Division Boys =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Willis, Sherard              Rancho Belago            18.59   NWI  2 Taylor, Zachary              Arizona Track Stars      18.88   NWI  3 Wolford, Fred Jesse          Dream Team               20.36   NWI -- Nelson, Dillon               Havoc Track & Field        DNF   NWI Event 50  100 Meter Hurdles 13-14 Division Girls ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 Hockett, MaKaila             Rancho Belago            18.06   NWI  2  2 Caldwell, Sophia             City Track Club          19.66   NWI  2  3 Truscott, Sophia             Pomerado Falcons         19.85   NWI  1  4 Golden, Megan                Pomerado Falcons         20.26   NWI  1  5 Peterman, Danisha            Usa Rockets              20.30   NWI  2  6 Barclay, Kayla               Usa Rockets              21.56   NWI  1  7 Butte, Josie                 San Diego Waves Xtc      21.77   NWI  1  8 Shubert, Isabella            Tsd Panthers             21.79   NWI  2 Event 51  80 Meter Hurdles 11-12 Division Girls ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 McKenzie, Kailah             Rancho Belago            13.42   NWI  2  2 Blake, Samarra               Menifee Vall             15.43   NWI  2  3 Chavira, Vanessa             Rancho Belago            16.44   NWI  1  4 Andoh, Kayla                 Inland Valle             17.41   NWI  2  5 Carver, KyLee                Arizona Track Stars      17.49   NWI  2  6 Coleman, Kapiolani           Havoc Track & Field      17.52   NWI  1  7 Carballosa, Karyna           Rancho Belago            17.72   NWI  1  8 Thomas, Amara                Rancho Belago            18.04   NWI  2  9 Schick, Corinna              San Diego Ro             21.23   NWI  2
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 20 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 51  80 Meter Hurdles 11-12 Division Girls 10 Jackson, Sienna              M.L.K. Blast             21.96   NWI  2 11 Quamina, Kiah                Usa Rockets              23.94   NWI  2 Event 52  80 Meter Hurdles 11-12 Division Boys ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 Quamina, Ryan                Usa Rockets              16.38   NWI  2  2 Rankin, Berrot               Flo-Jo Inter             16.96   NWI  2  3 Cook, Nathan                 Inland Valle             17.13   NWI  2  4 Young, Aaron                 Usa Rockets              17.23   NWI  2  5 Salas, Daniel                Rancho Belago            17.41   NWI  2  6 Herron, Quincy               Mercury San              17.95   NWI  2  7 Peterson, Amir               Rancho Belago            18.13   NWI  1  8 Hermas, Jamani               Arizona Track Stars      23.09   NWI  1  9 Worthen, Jake                San Diego Ro             23.28   NWI  1 Event 53  4x100 Meter Relay 8 & Under Division Girls ================================================================    Team                                                 Finals ================================================================  1 Usa Rockets Youth Track Club  'A'                   1:05.36     1) Anderson, Ariana                2) Allison, Evie     3) Allison, Livia                  4) Jones, Regan  2 Mercury San Diego Track & Fiel  'B'                 1:15.41     1) Jones, Aryn                     2) Holiday, Jae'anah     3) Green, Ke'Niyah                 4) West, Ryann  3 Mercury San Diego Track & Fiel  'A'                 1:23.25     1) Whitaker, Dallas                2) Lewis, Ja'Niyah     3) Harris-Perkins, Jazlynn         4) Polite, Talia  4 M.L.K. Blasters Youth Track &  'A'                  1:28.36     1) Nianda, Amarah                  2) Cherry, Harmoney     3) Rainer, Kendriya                4) Dunn, Princess  5 M.L.K. Blasters Youth Track &  'B'                  1:30.31     1) Lewis, London                   2) Randall, Michela     3) Harris, Skye                    4) Adkins, Yazmeen  6 Flo-Jo International  'A'                           1:37.62     1) Gist, Gabrielle                 2) French, Honor     3) Price, Khalifa                  4) Dunivan, Nyla -- Flo-Jo International  'C'                               DNF     1) Lewis, Kelis                    2) Strong, Enz     3) Price, Kio                      4) Alomar, Mia Event 54  4x100 Meter Relay 8 & Under Division Boys ================================================================    Team                                                 Finals ================================================================  1 San Diego Blessed  'A'                              1:07.17     1) Nembhard, Asir                  2) Roberts, Daranee     3) Williams, Davion                4) Evans, Kayden  2 Flo-Jo International  'A'                           1:11.45     1) Gainey, Andre                   2) Gainey, Andrien     3) McCree, Anthony                 4) Gonzalez, Brandon  3 M.L.K. Blasters Youth Track &  'A'                  1:19.51
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 21 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 54  4x100 Meter Relay 8 & Under Division Boys     1) Henderson-Major, D'Ary          2) Harris, Jourdin     3) Nianda Jr, Mulemvo              4) Rush, Robert Event 55  4x100 Meter Relay 9-10 Division Girls ================================================================    Team                                                 Finals ================================================================  1 San Diego Blessed  'A'                              1:10.37     1) Payne, Aaliyah                  2) Woods, Kyana     3) Van, London                     4) Lopez, Micah -- Flo-Jo International  'A'                          X1:10.04 Event 56  4x100 Meter Relay 9-10 Division Boys ================================================================    Team                                                 Finals ================================================================  1 Usa Rockets Youth Track Club  'A'                   1:00.07     1) jones, Aeris                    2) McEachin, Edward     3) Sheehan, Jack                   4) Norman III, Lee  2 San Diego Blessed  'A'                              1:01.31     1) Arrington, Brandon              2) Rivers, Herbert     3) Garrett, Jaiden                 4) Allen, Jesai -- Inland Valley Wildcats TC  'A'                       X59.70 Event 59  4x100 Meter Relay 13-14 Division Girls ================================================================    Team                                                 Finals ================================================================  1 Change The Game Track Club  'A'                       54.72     1) Ruskovich, Jaime                2) Brooks, Jasmin     3) Polite, Keilani                 4) Herren, Kendall  2 Inland Valley Wildcats TC  'A'                        54.88     1) Hargrove, Ashley                2) Mattingly, Destiny     3) Spencer, Sara                   4) Majors, Shiloh  3 Usa Rockets Youth Track Club  'A'                     54.95     1) McCormick, Aaliyah              2) Peterman, Danisha     3) Hall, DayJanae                  4) Barclay, Kayla Event 60  4x100 Meter Relay 13-14 Division Boys ================================================================    Team                                                 Finals ================================================================  1 Change The Game Track Club  'A'                       53.21     1) Meredith, Joshua                2) Burton II, Kevin     3) Gillis, Nathaniel               4) Van, Xavier -- Inland Valley Wildcats TC  'A'                       X54.91 Event 73  Long Jump 11-12 Division Girls =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Alumbres, Alyssa             Temecula Val             5.00m   NWI  2 McKenzie, Kailah             Rancho Belago            4.65m   NWI  3 Carver, KyLee                Arizona Track Stars      4.45m   NWI
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 22 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 73  Long Jump 11-12 Division Girls  4 Hoagland, Tayhlore           Tachyon Track Club       4.40m   NWI  5 Gatlin, Jada                 Dream Team               4.30m   NWI  6 Buswell, Tessa               Unattached               4.18m   NWI  7 Rodriguez, Danielle          Tachyon Track Club       4.01m   NWI  8 Stevenson, Anyah             Mercury San              3.94m   NWI  8 Carballosa, Karyna           Rancho Belago            3.94m   NWI 10 Robinson, Kaila              Temecula Val             3.93m   NWI 11 DeArman, Ayallah             Inland Valle             3.92m   NWI 12 Chavira, Vanessa             Rancho Belago            3.78m   NWI 13 Parra, Janaya                Arizona Track Stars      3.74m   NWI 14 Salazar, Galia               Change The G             3.73m   NWI 15 Sentel, Danielle             Tsd Panthers             3.70m   NWI 16 Upshur, Joelle               Temecula Val             3.65m   NWI 17 Schick, Corinna              San Diego Ro             3.50m   NWI 18 Buswell, Addison             Unattached               3.48m   NWI 19 Smith, Destiny               Havoc Track & Field      3.47m   NWI 20 Spencer, Jaylen              Temecula Val             3.44m   NWI 21 Kirk, Erika                  Temecula Val             3.43m   NWI 22 Coates, Michal               Temecula Val             3.39m   NWI 23 Wells, Dymond                Havoc Track & Field      3.36m   NWI 24 Page, Shelby                 Rancho Belago            3.33m   NWI 24 Hardiman, Rhyan              Rancho Belago            3.33m   NWI 26 Steward, Jada                Inland Valle             3.32m   NWI 27 Andoh, Kayla                 Inland Valle             3.31m   NWI 28 Collins, Ajaiya              Rancho Belago            3.24m   NWI 29 Thomas, Amara                Rancho Belago            3.10m   NWI 30 Oyawale, Alexandria          Temecula Val             2.90m   NWI 31 Herrerah, Hannah             Tachyon Track Club       2.29m   NWI Event 74  Long Jump 9-10 Division Girls =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Harper, Devyn                Usa Rockets              3.68m   NWI  2 Evans, Shantilese            M.L.K. Blast             3.59m   NWI  3 Arzaga, Elena                Tsd Panthers             3.44m   NWI  4 Millage, Leah                Arizona Track Stars      3.43m   NWI  5 Ziemba, Maylia               Flo-Jo Inter             3.02m   NWI  6 Williams, Ariyana            Change The G             2.87m   NWI  7 Levins, Alle                 Tachyon Track Club       2.86m   NWI  7 Kavelaars, Emmerson          Pomerado Falcons         2.86m   NWI  9 Bush, Emma                   Pomerado Falcons         2.57m   NWI 10 Glasgow, Jada                San Diego Waves Xtc      2.39m   NWI 11 Roman, Grace                 Havoc Track & Field      2.31m   NWI 12 Marcus, Abigail              Unattached               2.30m   NWI 13 Lewis, Lily                  City Track Club          2.09m   NWI 13 Bush, Kinsey                 Pomerado Falcons         2.09m   NWI 15 Esomonu, Nicolette           Inland Valle             1.85m   NWI Event 75  Long Jump 8 & Under Division Girls =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Rottnek, Alexis              Rancho Belago            2.61m   NWI
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 23 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 75  Long Jump 8 & Under Division Girls  2 Harper, Dailyn               Usa Rockets              2.55m   NWI  3 Zeitlin, Lylah               Pomerado Falcons         2.53m   NWI  4 Adams, Kendal                Dream Team               2.40m   NWI  5 Chua, Laila                  Pomerado Falcons         2.32m   NWI  6 Reardon, Hayley              Pomerado Falcons         2.28m   NWI  7 Brown, Zyanna                Rancho Belago            1.95m   NWI  8 Kavelaars-Eakins, Camero     Pomerado Falcons         1.94m   NWI  9 Strong, Enz                  Flo-Jo Inter             1.84m   NWI 10 Mends-Cole, jazel            Dream Team               1.81m   NWI 11 Bright, Brianna              Tachyon Track Club       1.72m   NWI 12 Price, Kio                   Flo-Jo Inter             1.07m   NWI -- Disdier, Amore               Inland Valle              FOUL Event 76  Long Jump 13-14 Division Girls =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Kluver, Katherine            Unattached               5.40m   NWI  2 Herren, Kendall              Change The G             4.97m   NWI  3 Moorer, Joy                  Arizona Track Stars      4.83m   NWI  4 Busch, Ahnyx                 Temecula Val             4.57m   NWI  5 Butte, Josie                 San Diego Waves Xtc      4.55m   NWI  6 Woods, Sanaia                Temecula Val             4.46m   NWI  6 James, Charlize              Xtreme Track             4.46m   NWI  8 Huckaby, Daejahnai           Arizona Track Stars      4.44m   NWI  9 Hockett, MaKaila             Rancho Belago            4.31m   NWI 10 Spencer, Sara                Inland Valle             4.20m   NWI 11 Pogue, Kiya                  Arizona Track Stars      4.15m   NWI 11 Caldwell, Sophia             City Track Club          4.15m   NWI 13 Scales, Josephine            Tachyon Track Club       4.13m   NWI 14 Carrington, Emma             Step Academy             4.12m   NWI 15 Hargrove, Ashley             Inland Valle             4.05m   NWI 16 Brown, Nicole                Tachyon Track Club       3.88m   NWI 17 Picard, Apolline             Unattached               3.61m   NWI 18 Baker, Avalon                City Track Club          3.59m   NWI 19 Fowler, Arlanna              Inland Valle             3.58m   NWI 20 Scales, Marie                Tachyon Track Club       3.50m   NWI 21 Bolen, Amber                 Tachyon Track Club       3.43m   NWI 22 Drysen, Brooke               Tachyon Track Club       3.30m   NWI 23 Garcia, Madison              San Diego Waves Xtc      3.25m   NWI 24 Renas, Caroline              City Track Club          2.60m   NWI 25 Wyatt, Sha'Miracle           Mercury San              2.34m   NWI -- Wicker, Jamiyah              Mercury San               FOUL Event 77  Long Jump 15-16 Division Girls =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Boyd, Araya                  Tsd Panthers             4.09m   NWI
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 24 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results Event 79  Triple Jump 13-14 Division Girls =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Kluver, Katherine            Unattached              10.63m   NWI Event 82  High Jump 13-14 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Stanislas, Tychicus II       Unattached               1.73m  2 Willis, Sherard              Rancho Belago            1.37m  3 Taylor, Zachary              Arizona Track Stars     J1.37m  4 Stroud-Ramos, Xavier         Arizona Track Stars      1.27m  5 Salazar, Edgar               Change The G            J1.27m  6 Soule, Jake                  Flo-Jo Inter             1.17m  7 Parsons, Donovan             Flo-Jo Inter             1.12m  8 Tovar, Manny                 Inland Valle            J1.12m Event 83  High Jump 11-12 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Cook, Nathan                 Inland Valle             1.32m  2 Andoh Jr., Franklin          Inland Valle            J1.32m  3 Jervis, Christian            Inland Valle             1.17m  3 Peterson, Amir               Rancho Belago           J1.12m  4 Salas, Daniel                Rancho Belago            1.12m Event 84  High Jump 9-10 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Escobedo, Kristian           Arizona Track Stars      1.02m -- Baeza, Solomon               San Diego Waves Xtc       FAIL Event 87  High Jump 17-18 Division Men ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Howard II, Christopher       M.L.K. Blast             1.57m Event 88  Javelin Throw 300g 11-12 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Kissinger, Wendy             Eagles Wings            17.00m  2 Rodriguez, Danielle          Tachyon Track Club      16.27m  3 Fennessey, Lumena            Havoc Track & Field     11.87m  4 Wilson, Ramiah               Flo-Jo Inter            11.48m  5 Guerrero, Melanie            Flo-Jo Inter            11.42m  6 Hutchinson, Shaelon          Havoc Track & Field     10.44m  7 Herrerah, Hannah             Tachyon Track Club      10.36m  8 Rodriguez, Wendy             Flo-Jo Inter             8.70m
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 25 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results Event 89  Javelin Throw 300g 11-12 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Jara, Joseph                 Unattached              25.02m  2 Herron, Quincy               Mercury San             24.89m  3 Jones, Jiyaad                Mercury San             16.47m  4 Coiquaud, Louen              Unattached              16.46m  5 Montes, Julian               Tachyon Track Club      16.07m  6 Fortune, Korey               Step Academy            14.55m  7 Gonzalez, Anthony            Usa Rockets             14.04m  8 Mc Elory, Tristian           Flo-Jo Inter            11.68m Event 90  Javelin Throw 8 & Under Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Rottnek, Alexis              Rancho Belago            7.33m  2 Lawrence, Natalia            Havoc Track & Field      7.20m  3 Randall, Michela             M.L.K. Blast             6.25m  4 West, Ryann                  Mercury San              6.15m  5 Brown, Zyanna                Rancho Belago            4.35m  6 Johnson, Camryn              Temecula Val             0.73m Event 91  Javelin Throw 8 & Under Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Patterson, Amare             Mercury San             16.85m  2 Foster, Yahushua             Inland Valle            15.46m  3 Simmons, Jeffrey             Inland Valle            12.99m  4 Salas, David                 Rancho Belago           12.44m  5 Clukey, Jakoby               Havoc Track & Field      9.53m  6 Gomez, Andrew                Change The G             9.00m  7 Comer, Malachi               San Diego Blessed        7.31m  8 Marcus, Isaac                Unattached               7.27m  9 Anderson Jr., Derrick        Inland Valle             7.00m 10 Mitchell, Amaur'e            San Diego Blessed        5.76m 11 Disdier, Prince              Inland Valle             4.62m Event 92  Javelin Throw 300g 9-10 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Disdier, Jewel               Inland Valle            13.84m  2 Lewis, Lily                  City Track Club          8.05m  3 Murphy, Kennedy              Flo-Jo Inter             8.00m  4 Morgan, Alayjah              M.L.K. Blast             7.87m Event 93  Javelin Throw 300g 9-10 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Escobedo, Kristian           Arizona Track Stars     27.58m  2 Bright, Isaiah               Tachyon Track Club      26.55m  3 Gibbs, Jayden                Dream Team              23.91m
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 26 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 93  Javelin Throw 300g 9-10 Division Boys  4 Ford, Langston               Tachyon Track Club      17.68m  5 Burns, Mason                 San Diego Blessed       16.92m  6 Warner, Samir                Tachyon Track Club      15.63m  7 Dunkle, Justin               Flo-Jo Inter            13.18m  8 Pouliot, Marley              City Track Club         12.11m  9 Gonzalez, Adrian             Flo-Jo Inter            11.01m 10 Frazer, Khani                Temecula Val            10.22m 11 Sebastian, Jaysen            Inland Valle             9.93m 12 Gillespie, Matthew           San Diego Blessed        9.07m 13 Johnson, Jeremiah            San Diego Blessed        8.94m 14 Harrison, Christopher        Change The G             4.23m Event 94  Shot Put 6 lb. 9-10 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Estrada, Eva                 Change The G             5.35m  2 Robles, Lilly                Flo-Jo Inter             4.80m  3 Murphy, Kennedy              Flo-Jo Inter             4.60m  4 Smith, Mikailayh             Change The G             4.29m  5 Disdier, Jewel               Inland Valle             4.21m  6 Bruce, Yemaya                Usa Rockets              3.90m  7 Morgan, Alayjah              M.L.K. Blast             3.00m Event 95  Shot Put 6 lb. 11-12 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Lauifi, Hailey               Change The G             7.16m  2 Lauifi, Leilah               Change The G             6.66m  3 Thornton, Allison            Usa Rockets              6.25m  4 Wilson, Ramiah               Flo-Jo Inter             6.08m  5 Robbins, Aftyn               Tachyon Track Club       5.18m  6 Martinez, Shaya              Arizona Track Stars      4.85m Event 96  Shot Put 8 & Under Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Randall, Michela             M.L.K. Blast             2.60m  2 Mends-Cole, jazel            Dream Team               2.56m Event 97  Shot Put 6 lb. 9-10 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Gibbs, Jayden                Dream Team               6.79m  2 Redd, Evan                   Inland Valle             6.09m  3 Johnson, Jeremiah            San Diego Blessed        5.85m  4 Burns, Mason                 San Diego Blessed        4.92m  5 Dunkle, Justin               Flo-Jo Inter             4.23m  6 Baeza, Solomon               San Diego Waves Xtc      4.21m  7 Gillespie, Matthew           San Diego Blessed        3.52m
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 27 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results Event 98  Shot Put 6 lb. 11-12 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Matovu, Kyzza                Usa Rockets              9.88m  2 Weng, Jackson                Temecula Val             8.71m  3 Mc Elory, Tristian           Flo-Jo Inter             8.12m  4 Fortune, Korey               Step Academy             7.56m  5 Gillespie, Nicholas          San Diego Blessed        6.78m  6 Coiquaud, Louen              Unattached               5.78m  7 Gonzalez, Anthony            Usa Rockets              5.50m  8 Young, Aaron                 Usa Rockets              5.40m  9 Jimenez, Evelio              Change The G             5.27m Event 99  Shot Put 8 & Under Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Figueroa Jr., Ryan           Inland Valle             6.04m  2 Simmons, Jeffrey             Inland Valle             5.81m  3 Foster, Yahushua             Inland Valle             5.30m  4 Gomez III, Steven            Change The G             4.55m  5 Salas, David                 Rancho Belago            4.52m  6 Brown, Ronnie                Flo-Jo Inter             4.25m  7 Funk, Eli                    Tachyon Track Club       4.16m  8 Anderson Jr., Derrick        Inland Valle             3.25m  9 Marcus, Isaac                Unattached               3.11m 10 Redd, Aaron                  Unattached               3.06m Event 102  Discus Throw 1kg 15-16 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Booker, Lelicia              Eagles Wings            28.47m Event 103  Discus Throw 1.6kg 15-16 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Scott, William               Havoc Track & Field     28.17m  2 Becerra, Dominic             Havoc Track & Field     16.16m Event 104  Discus Throw 1kg 13-14 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Mendoza, Ajani               Inland Valle            21.43m  2 Lawrence, LaDainian          Havoc Track & Field     20.14m  3 Garcia, Wilson               Havoc Track & Field     18.71m  4 White, Daivieon              Havoc Track & Field     15.36m Event 105  Discus Throw 1kg 13-14 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Wyatt, Jordyn                Flo-Jo Inter            30.19m
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 28 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 105  Discus Throw 1kg 13-14 Division Girls  2 McDuffy, Serenity            Flojo International     16.91m  3 McNairy, Kayah               Flo-Jo Inter            16.46m  4 Hargraves, Kylee             Inland Valle            15.18m Event 106  Discus Throw 1kg 11-12 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Lauifi, Leilah               Change The G            15.82m  2 Wilson, Ramiah               Flo-Jo Inter            15.72m  3 Robbins, Aftyn               Tachyon Track Club      14.10m  4 Lauifi, Hailey               Change The G            12.57m Event 107  Discus Throw 1kg 11-12 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Mc Elory, Tristian           Flo-Jo Inter            14.71m Event 108  Pole Vault 15-16 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Wilmore, Brenda              Vaulter Club             2.89m  2 Smith, Ashley                Vaulter Club             1.98m Event 110  Pole Vault 13-14 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Silverlake, Stephanie        Vaulter Club             2.43m -- Wallander, Brynn             Vaulter Club                NH Event 111  Pole Vault 13-14 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Meier, Kaleb                 Vaulter Club             3.05m  2 Fuller, Caleb                Temecula Val             1.98m Event 113  3000 Meter Run 11-12 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Fennessey, Liliana           Havoc Track & Field   13:19.95  2 Rihan, Jhinnan               San Diego Waves Xtc   14:13.86 Event 113  Pole Vault 17-18 Division Men ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Arreguin, Amanuhel           Vaulter Club             4.20m
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 29 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results Event 114  3000 Meter Run 11-12 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Aguilar, Omar                Mercury San           11:44.56  2 Austin, Zen                  Mercury San           12:28.88  3 Wetzel, Zachary              San Diego Waves Xtc   12:58.18 Event 115  3000 Meter Run 13-14 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Woolridge, Trang             Pomerado Falcons      11:27.48  2 Gaffney, Kelli               Temecula Val          11:49.08  3 Giffing, Linda               Havoc Track & Field   11:53.45  4 Brandao, Katelyn             Temecula Val          11:57.39 Event 116  3000 Meter Run 13-14 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Aguilar, Andres              Mercury San           10:34.42  2 Salazar, Edgar               Change The G          10:34.94  3 Coons, Nalu                  Mercury San           11:03.37  4 Balazs, Cody                 San Diego Ro          11:05.59  5 Robinson, Koda               Temecula Val          11:24.07  6 Woodmansee, Henry            Pomerado Falcons      11:54.53  7 Gaffney, Nick                Temecula Val          12:06.02 Event 117  3000 Meter Run 15-16 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Sanchez, Crystal             Tachyon Track Club    15:52.14 Event 121  800 Meter Run 8 & Under Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Gomez, Martha                Change The G           3:07.03  2 Cornist, Nyelle              San Diego Flourish     3:09.86  3 Bickler, Kristine            Havoc Track & Field    3:10.40  4 Hellen, Abigail              Pomerado Falcons       3:11.24  5 Disdier, Amore               Inland Valle           3:15.99  6 Cornist, Neriah              San Diego Flourish     3:23.14  7 Green, Ke'Niyah              Mercury San            3:23.37  8 Allen, Destinee              Mercury San            3:31.45  9 Mikichi, Fayli               San Diego Flourish     3:32.76 Event 122  800 Meter Run 8 & Under Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Coons, Kingston              Mercury San            3:03.33  2 Quintero, Ivan Michael       Unattached             3:08.23  3 Patterson, Amare             Mercury San            3:17.62
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 30 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 122  800 Meter Run 8 & Under Division Boys  4 Shields, Kayman              Mercury San            3:23.75 Event 123  800 Meter Run 9-10 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Crum, Megan                  Unattached             2:38.14  2 Melia, Miller                San Diego Ro           2:53.97  3 Meyers, Regan                Pomerado Falcons       2:54.53  4 Harper, Devyn                Usa Rockets            2:59.28  5 Ziemba, Maylia               Flo-Jo Inter           3:00.65  6 Parsons, Hope                Flo-Jo Inter           3:01.49  7 Nelson, Esther               Temecula Val           3:02.40  8 Graham, Payton               Mercury San            3:02.89  9 Mikichi, Amslee              San Diego Flourish     3:07.07 10 Graham, Prestyn              Mercury San            3:12.51 11 Prince, Raleena              San Diego Ro           3:20.88 12 Gladden, Lila                San Diego Waves Xtc    3:31.75 13 Esomonu, Nicolette           Inland Valle           4:13.83 Event 124  800 Meter Run 9-10 Division Boys ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# ===================================================================  1 Bevilacqua, Jacob            Pomerado Falcons       2:34.69   2  2 Hoferer, Drake               Usa Rockets            2:41.57   2  3 Johnson, Derrick             Unattached             2:42.67   2  4 Quamina, Zyahn               Usa Rockets            2:42.73   2  5 Larson, Jace                 Usa Rockets            2:44.40   2  6 Hellen, Joseph               Pomerado Falcons       2:44.74   2  7 Sheehan, Jack                Usa Rockets            2:46.43   2  8 Simon, Peyton                Inland Valle           2:47.01   2  9 Bryant III, Aaron            Usa Rockets            2:47.34   1 10 Fegenbush, Andrew            San Diego Waves Xtc    2:47.92   1 11 Lauifi, Noah                 Change The G           2:47.95   1 12 Bowman, Josiah               San Diego Waves Xtc    2:54.85   1 13 Giffing, Benjamin            Havoc Track & Field    2:54.87   1 14 Bowen, Kyle                  Temecula Val           2:54.89   1 15 Bright, Isaiah               Tachyon Track Club     3:00.66   2 16 Pouliot, Marley              City Track Club        3:02.46   2 17 Bullock, Neko                Temecula Val           3:03.99   1 18 Gonzalez, Adrian             Flo-Jo Inter           3:13.85   1 19 Luna, Samuel                 Havoc Track & Field    3:24.92   1 20 Norman, Jeremiah             Inland Valle           3:32.55   1 Event 125  800 Meter Run 11-12 Division Girls ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# ===================================================================  1 Austin, Desaree              Flo-Jo Inter           2:38.41   2  2 Almazo, Monthserrat          San Diego Waves Xtc    2:44.02   1  3 Quamina, Kiah                Usa Rockets            2:46.39   2  4 Brooks, Zoriyah              Inland Valle           2:52.09   1  5 Bright, Brooklynn            Tachyon Track Club     2:54.01   1
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 31 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 125  800 Meter Run 11-12 Division Girls  6 McJunkin, Savannah           Inland Valle           2:54.67   2  7 Ahrens, Bella                Change The G           2:55.98   2  8 Kissinger, Wendy             Eagles Wings           3:02.41   2  9 Mikichi, Verily              San Diego Flourish     3:03.70   1 10 Smith, Destiny               Havoc Track & Field    3:05.12   2 11 Rihan, Jhinnan               San Diego Waves Xtc    3:07.16   2 12 Guerrero, Melanie            Flo-Jo Inter           3:08.79   1 13 Miller, Jasmyn               Temecula Val           3:11.72   1 14 Dunn, Kristiana              M.L.K. Blast           3:13.73   1 15 Lindsey, Jordan              Mercury San            3:26.97   1 16 Rodriguez, Wendy             Flo-Jo Inter           3:36.43   1 Event 126  800 Meter Run 11-12 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Quamina, Ryan                Usa Rockets            2:28.80  2 Johnson, Tarron              Tachyon Track Club     2:34.49  3 Phillips, Jonathan           Mercury San            2:42.59  4 Ferrell, Tyler               Eagles Wings           2:46.36  5 Gonzalez, Isaiah             Flo-Jo Inter           2:47.73  6 Gooler, Gideon               Flo-Jo Inter           2:50.11  7 Montes, Julian               Tachyon Track Club     2:50.19  8 Wade, Antoine                Havoc Track & Field    2:51.46  9 Hall, Anthony                Usa Rockets            2:59.97 10 Garcia, Diego                Havoc Track & Field    3:05.88 11 Paradise, Jack               Temecula Val           3:09.92 12 Baker, Hudson                City Track Club        3:19.53 13 Austin, Zen                  Mercury San            3:22.47 Event 127  800 Meter Run 13-14 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Livingston, Arionn           Mercury San            2:27.69  2 Huckaby, Daejahnai           Arizona Track Stars    2:33.18  3 Cramer, Madeline             Eagles Wings           2:36.00  4 Gladden, Stella              San Diego Waves Xtc    2:40.25  5 Ternasky, Gioia              City Track Club        2:41.80  6 Robbins, Ainslee             Tachyon Track Club     2:45.60  7 Mack, Madeline               San Diego Waves Xtc    2:45.68  8 Hatton, Elizabeth            San Diego Waves Xtc    2:57.57  9 Baker, Avalon                City Track Club        3:01.90 10 Smith, Kalaya                Mercury San            3:08.14 11 Fegenbush, Hannah            San Diego Waves Xtc    3:11.84 12 Prince, Ruqiya               San Diego Ro           3:14.23 13 Almazo, Arlet                San Diego Waves Xtc    3:22.04 Event 128  800 Meter Run 13-14 Division Boys ===================================================================    Name                    Year Team                    Finals  H# ===================================================================  1 Hoban, Justin                San Diego Waves Xtc    2:11.57   1  2 Ali, Jalil                   Arizona Track Stars    2:15.74   2
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 32 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 128  800 Meter Run 13-14 Division Boys  3 Campos, Davian               Change The G           2:22.65   2  4 Gomez, Joel                  San Diego Waves Xtc    2:22.98   1  5 Krosch, Samuel               Unattached             2:23.91   2  6 Quamina, Imron               Usa Rockets            2:24.92   2  7 Matt, Eric                   San Diego Waves Xtc    2:25.48   2  8 Clarkson, Wesley             Havoc Track & Field    2:26.73   1  9 Johnson, Atreyu              Tachyon Track Club     2:30.21   1 10 Fuller, Caleb                Temecula Val           2:32.61   1 11 Aleman, PJ                   Tachyon Track Club     2:32.69   2 12 Aguilar, Andres              Mercury San            2:34.67   2 13 Matthews, Brett              Eagles Wings           2:35.66   2 14 Balazs, Cody                 San Diego Ro           2:39.99   2 15 Brotschi, Haydn              Mercury San            2:48.76   2 16 Coons, Nalu                  Mercury San            2:49.22   2 17 Reyes, Miguel                San Diego Ro           2:50.83   2 18 Andazola, Felix              San Diego Ro           2:54.25   1 19 Bullock, Isaiah              Temecula Val           3:01.67   1 20 Parsons, Donovan             Flo-Jo Inter           3:08.55   1 21 Pouliot, Jackson             City Track Club        3:09.54   1 22 Henning, Charlie             Havoc Track & Field    3:10.08   1 23 Soule, Jake                  Flo-Jo Inter           3:17.84   1 Event 129  800 Meter Run 15-16 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Guerrero, Bianca             Flo-Jo Inter           3:10.15  2 Sanchez, Crystal             Tachyon Track Club     3:35.56 Event 130  800 Meter Run 15-16 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Clayburn III, Kevin          Change The G           2:20.32  2 Manalac, James               Arizona Track Stars    2:30.70 Event 133  200 Meter Dash 8 & Under Division Girls ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 Lewis, Elisha                Change The G             33.14   NWI  6  2 Sproles, Devyn               Mercury San              33.56   NWI  6  3 Davis, Ava                   Arizona Track Stars      34.04   NWI  6  4 Moore, Tocarra               Mercury San              34.49   NWI  6  5 Anderson, Ariana             Usa Rockets              34.54   NWI  6  6 Evans, Rayven                San Diego Blessed        34.80   NWI  2  7 Walter, Chloe                Unattached               35.04   NWI  4  8 Green, Ke'Niyah              Mercury San              35.09   NWI  6  9 Jones, Regan                 Usa Rockets              35.21   NWI  6 10 Daniels, Daylani             Change The G             35.57   NWI  6 11 Horner, Tamara               San Diego Ro             35.64   NWI  5 12 Cornist, Nyelle              San Diego Flourish       36.05   NWI  3 13 Baker, Camryn                Havoc Track & Field      37.11   NWI  5 14 Baltazar, Azryah             Flo-Jo Inter             37.49   NWI  4
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 33 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 133  200 Meter Dash 8 & Under Division Girls 15 Price, Khalifa               Flo-Jo Inter             38.10   NWI  1 16 Holiday, Jae'anah            Mercury San              39.12   NWI  5 17 Polite, Brooklynn            Change The G             39.21   NWI  2 18 Jones, Aryn                  Mercury San              39.49   NWI  3 19 Cornist, Neriah              San Diego Flourish       40.00   NWI  2 20 Whitaker, Dallas             Mercury San              40.36   NWI  3 21 Jones, Rian                  Usa Rockets              40.89   NWI  5 22 Lewis, Ja'Niyah              Mercury San              42.22   NWI  4 23 Polite, Talia                Mercury San              42.34   NWI  3 24 Cherry, Harmoney             M.L.K. Blast             43.25   NWI  5 25 Mikichi, Fayli               San Diego Flourish       43.47   NWI  3 26 Cooper, Symphony             Change The G             43.56   NWI  6 27 Lewis, La'nae                Change The G             44.03   NWI  4 28 Dunn, Princess               M.L.K. Blast             44.71   NWI  2 29 Adkins, Yazmeen              M.L.K. Blast             44.77   NWI  3 30 Strong, Enz                  Flo-Jo Inter             45.09   NWI  4 31 French, Honor                Flo-Jo Inter             45.80   NWI  2 32 Price, Kio                   Flo-Jo Inter             45.88   NWI  1 33 Lewis, London                M.L.K. Blast             46.38   NWI  4 34 Harris-Perkins, Jazlynn      Mercury San              49.19   NWI  3 35 Cooper, Laylah               Arizona Track Stars      49.42   NWI  5 36 Prince, Ramia                San Diego Ro             50.00   NWI  1 37 Harris, Skye                 M.L.K. Blast             52.59   NWI  1 38 Cornist, Jubilee             San Diego Flourish       52.77   NWI  1 39 Lewis, Kelis                 Flo-Jo Inter             55.25   NWI  4 40 Bright, Brianna              Tachyon Track Club       55.52   NWI  5 41 Garza, Chloe                 Change The G           1:01.67   NWI  1 42 Mikichi, Avenly              San Diego Flourish     1:08.47   NWI  4 Event 134  200 Meter Dash 8 & Under Division Boys ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 Griffin Jr, Darius           Usa Rockets              32.20   NWI  6  2 Barnett, Johannes            Mercury San              32.50   NWI  6  3 Figueroa Jr., Ryan           Inland Valle             32.68   NWI  4  4 Funes, Jaden                 Temecula Val             32.93   NWI  2  5 Thompson, Courtney           San Diego Blessed        33.06   NWI  4  6 Davis, Josiah                Arizona Track Stars      33.41   NWI  6  7 Boamah, Benji                Havoc Track & Field      33.95   NWI  3  8 Jordan, Khalonie             Mercury San              34.27   NWI  6  9 Andoh, Carter                Inland Valle             34.40   NWI  5 10 Ramsey, Jesai                Usa Rockets              34.41   NWI  6 11 Evans, Kayden                San Diego Blessed        34.80   NWI  1 12 Woodson, Christopher         Inland Valle             35.09   NWI  5 13 Bacon, Devin                 Mercury San              35.59   NWI  6 14 Lauifi, Nehemiah             Change The G             36.16   NWI  4 15 Millage, Nicholas            Arizona Track Stars      36.24   NWI  6 16 Shields, Kayman              Mercury San              36.28   NWI  6 17 Ramsey, Jemari               Usa Rockets              36.57   NWI  6 18 Fowler, Armani               Inland Valle             36.62   NWI  1 19 Manuel, Hazekiah             Flo-Jo Inter             36.75   NWI  5 20 Robinson, Jeremy             Flo-Jo Inter             37.07   NWI  2 21 Harrison, Nicholas           Change The G             37.14   NWI  1
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 34 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 134  200 Meter Dash 8 & Under Division Boys 22 Quinn, Makai                 Inland Valle             37.40   NWI  5 23 Dunn, Davon                  M.L.K. Blast             38.24   NWI  3 24 Grimes, Dereon               Mercury San              38.66   NWI  3 25 Graham, Ashton               Mercury San              38.87   NWI  1 26 Gainey, Andre                Flo-Jo Inter             39.43   NWI  4 27 Scott, Jallen                Havoc Track & Field      39.63   NWI  2 28 Gonzalez, Gabriel            Flo-Jo Inter             39.97   NWI  1 29 Harris, Jourdin              M.L.K. Blast             40.41   NWI  5 30 Johnson, Deion               Unattached               40.54   NWI  5 31 Gainey, Andrien              Flo-Jo Inter             41.56   NWI  4 32 Ali, Kayden                  Arizona Track Stars      41.97   NWI  5 33 Nwadike, Kenny               Change The G             43.01   NWI  4 34 Bickler, Matthew             Havoc Track & Field      47.00   NWI  2 35 Young, Angel                 Usa Rockets              47.90   NWI  3 36 Redd, Aaron                  Unattached               48.28   NWI  2 37 Secrist, Noah                San Diego Ro             49.42   NWI  2 38 Phillips, Ezra               Mercury San              53.02   NWI  1 39 Nianda Jr, Mulemvo           M.L.K. Blast             56.37   NWI  3 40 Bright, Everett              Tachyon Track Club     1:09.85   NWI  5 Event 135  200 Meter Dash 9-10 Division Girls ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 Payne, Timyra                Change The G             30.92   NWI  5  2 Hurst, Destiny               M.L.K. Blast             31.19   NWI  1  3 Okam, Amarachi               Temecula Val             31.35   NWI  3  4 Brister, Madison             Inland Valle             31.66   NWI  2  5 Butts, Sama'ye               Change The G             31.90   NWI  5  6 Oneil, Emma                  Jets Track &             31.99   NWI  5  7 Smith, Honey                 Flo-Jo Inter             32.11   NWI  2  8 Graham, Payton               Mercury San              32.21   NWI  4  9 French, Hunter               Flo-Jo Inter             32.27   NWI  2 10 Barclay, Ily                 Usa Rockets              32.34   NWI  2 11 Butts, Saianna               Change The G             32.47   NWI  5 12 Graham, Prestyn              Mercury San              32.55   NWI  4 13 Richness, Catlin             Flo-Jo Inter             32.66   NWI  3 14 Davis, Jaiya                 Arizona Track Stars      32.76   NWI  4 15 Parsons, Hope                Flo-Jo Inter             33.17   NWI  1 16 Leonard, Ryan                Temecula Val             33.32   NWI  1 17 Lowry, Masiyah               Mercury San              33.37   NWI  5 18 Jones, Rriyah                Usa Rockets              33.38   NWI  5 19 Estrada, Eva                 Change The G             33.60   NWI  5 20 Boostani, Katerina           GuamBombTC               33.90   NWI  2 21 Rayford, Maleena             Tachyon Track Club       34.18   NWI  1 22 Holiday, Jae'dah             Mercury San              35.25   NWI  4 23 Adams, Khyla                 Mercury San              35.37   NWI  1 24 Salas, Mina                  San Diego Waves Xtc      35.39   NWI  1 25 Segrest, Kailani             Mercury San              35.52   NWI  4 26 Salem, Layla                 Pomerado Falcons         35.76   NWI  4 27 Clark, Mykhaila              Mercury San              35.77   NWI  3 28 West, Faith                  Mercury San              35.88   NWI  4 29 Millage, Leah                Arizona Track Stars      36.14   NWI  4 30 Southall, Alexa              Usa Rockets              36.63   NWI  3
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 35 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 135  200 Meter Dash 9-10 Division Girls 31 Mikichi, Amslee              San Diego Flourish       36.95   NWI  3 32 Garza, Destiny               Change The G             37.98   NWI  1 33 Simpson, Jada                Mercury San              39.01   NWI  1 34 Estes, Amaya                 Havoc Track & Field      39.81   NWI  3 35 Cherry, D'Siyah              M.L.K. Blast             40.08   NWI  2 36 Smith, Mikailayh             Change The G             40.25   NWI  3 37 Gladden, Lila                San Diego Waves Xtc      41.98   NWI  2 38 Young, Anita                 Usa Rockets              42.60   NWI  2 39 Austin, Mya                  Arizona Track Stars      43.00   NWI  3 Event 136  200 Meter Dash 9-10 Division Boys ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 Ali, Asad                    Arizona Track Stars      29.61   NWI  7  2 Thomas, Calvin               Temecula Val             30.39   NWI  3  3 Woods, Jorden                Inland Valle             30.67   NWI  7  4 Quamina, Zyahn               Usa Rockets              30.69   NWI  7  5 Parks, Ah-Lijah              Mercury San              30.69   NWI  7  6 Larson, Jace                 Usa Rockets              30.85   NWI  7  7 Gainey, Anthony              Flo-Jo Inter             31.34   NWI  5  7 Johnson, Jayden              Flo-Jo Inter             31.34   NWI  2  9 Clemons, Arthur              Usa Rockets              31.37   NWI  2 10 Farinas jr, Michael          RealResult A             31.74   NWI  5 11 Whiten, Alijah               Arizona Track Stars      31.76   NWI  7 12 Hutchinson, Dahven           Havoc Track & Field      31.77   NWI  1 13 ConyerIII, Darryl            San Diego Ro             31.78   NWI  5 14 Rose, Zamir                  Mercury San              32.07   NWI  4 15 Foster, Sire                 Inland Valle             32.17   NWI  6 16 Dunn, King                   M.L.K. Blast             32.53   NWI  6 17 Simon, Peyton                Inland Valle             32.63   NWI  2 18 Johnson, Darius              Unattached               32.65   NWI  7 19 Espinosa, Isaac              RealResult A             32.85   NWI  5 20 Bowen, Kyle                  Temecula Val             32.90   NWI  3 21 Joy, Cameron                 San Diego Blessed        33.23   NWI  3 22 Sheehan, Jack                Usa Rockets              33.65   NWI  1 23 McEachin, Edward             Usa Rockets              33.86   NWI  2 24 Parker, Larell               San Diego Blessed        34.00   NWI  4 25 Harris, Emari                RealResult A             34.09   NWI  3 26 Dunn, Dylan                  M.L.K. Blast             34.15   NWI  3 26 Patterson, Khyric            Mercury San              34.15   NWI  6 28 Dillard, Isaiah              Inland Valle             34.52   NWI  6 29 Pennington, Jeremiah         Flo-Jo Inter             34.58   NWI  2 30 Bowman, Josiah               San Diego Waves Xtc      34.83   NWI  1 31 Shields, Kevin               Mercury San              34.88   NWI  7 32 Parham, Josiah               San Diego Blessed        34.89   NWI  4 33 Laraya, Bryan                Havoc Track & Field      35.01   NWI  5 34 Jones, Ayden                 Mercury San              35.22   NWI  5 35 Farias-Nava, David           San Diego Blessed        35.46   NWI  2 36 Bullock, Neko                Temecula Val             35.59   NWI  3 37 Benitez, Zackary             RealResult A             36.02   NWI  5 37 Smith, Kenny                 Flo-Jo Inter             36.02   NWI  3 39 Viray, Jalen                 Inland Valle             37.13   NWI  7 40 Luna, Samuel                 Havoc Track & Field      37.32   NWI  2
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 36 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 136  200 Meter Dash 9-10 Division Boys 41 Coleman, Koa                 Havoc Track & Field      37.44   NWI  4 42 Moody, Corey                 Mercury San              37.68   NWI  2 43 Hampton, Lorne               Havoc Track & Field      37.96   NWI  6 44 Andazola, Julian             San Diego Ro             41.73   NWI  4 45 Frazer, Khani                Temecula Val             42.07   NWI  3 Event 137  200 Meter Dash 11-12 Division Girls ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 Burton, Chanel               Change The G             27.60   NWI  5  2 Alumbres, Alyssa             Temecula Val             28.12   NWI  2  3 Stanislas, Hanie             Team Hanie               28.18   NWI  5  4 Huckaby, Tianna              Arizona Track Stars      29.01   NWI  5  5 Coleman, Kapiolani           Havoc Track & Field      29.02   NWI  3  6 Dickens, Brionna             Change The G             29.23   NWI  1  7 Adicoff, Ariel               San Diego Ro             29.29   NWI  3  8 Stevenson, Anyah             Mercury San              29.71   NWI  5  9 Twine, Nia                   Arizona Track Stars      29.76   NWI  5 10 Robinson, Kaila              Temecula Val             29.86   NWI  1 11 Salvatierra, Micah           GuamBombTC               29.88   NWI  4 12 Barnett, Audrionna           Mercury San              29.97   NWI  4 13 Allen, Laraigh               Mercury San              29.98   NWI  5 14 Blake, Samarra               Menifee Vall             30.15   NWI  4 15 Moore, Jovonne               Step Academy             30.40   NWI  2 15 Ruskovich, Tionna            Change The G             30.40   NWI  5 17 Rayford, Mauriana            Tachyon Track Club       30.64   NWI  5 18 DeArman, Ayallah             Inland Valle             31.20   NWI  4 19 Jimerson, Brielle            Havoc Track & Field      31.29   NWI  2 20 Boamah, Lizzie               Havoc Track & Field      31.33   NWI  2 21 Jones, Malayah               Mercury San              31.65   NWI  4 22 Almazo, Monthserrat          San Diego Waves Xtc      31.74   NWI  3 23 Allen, Chancis               Unattached               32.21   NWI  1 24 Rooth, Sofie                 Unattached               32.24   NWI  1 25 Parra, Janaya                Arizona Track Stars      32.88   NWI  4 26 Campos, Nayomi               Havoc Track & Field      32.99   NWI  1 27 Villavicencio, Danna         Mercury San              33.31   NWI  3 28 Gorman, Bella                Dream Team               33.47   NWI  2 29 House, Kamari                Mercury San              33.77   NWI  4 30 Nwadike, Nichole             Change The G             34.44   NWI  3 31 Mikichi, Verily              San Diego Flourish       35.48   NWI  1 32 Oyawale, Alexandria          Temecula Val             36.06   NWI  2 33 Lindsey, Jordan              Mercury San              36.14   NWI  2 34 Bowens, Kaycie               Temecula Val             36.30   NWI  2 35 Steward, Jada                Inland Valle             36.51   NWI  3 36 Hutchinson, Shaelon          Havoc Track & Field      37.13   NWI  1 37 Seabolt, Jacqueline          Eagles Wings             38.32   NWI  3 38 Jackson, Sienna              M.L.K. Blast             38.35   NWI  3 39 Martinez, Shaya              Arizona Track Stars      38.64   NWI  3 40 Greene, Sah-Renity           Mercury San              39.18   NWI  1
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 37 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results Event 138  200 Meter Dash 11-12 Division Boys ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 Sesay, Noah                  Change The G             27.13   NWI  6  2 Peevy, David                 Mercury San              27.75   NWI  6  3 McDonald III, Charles        Inland Valle             27.77   NWI  6  4 Dixson, Dayrus               Inland Valle             27.78   NWI  6  5 Tan, Nathan                  Eagles Wings             28.19   NWI  6  6 Soloman, Joseph              Mercury San              28.31   NWI  6  7 Woods, Justus                Inland Valle             28.32   NWI  2  8 Andoh Jr., Franklin          Inland Valle             28.69   NWI  4  9 Cortes, Ty                   Pomerado Falcons         29.15   NWI  6 10 Huckaby, Damarion            Arizona Track Stars      29.16   NWI  6 11 Smalley, Torrean             RealResult A             29.28   NWI  5 12 Thomas, Michael              Temecula Val             29.38   NWI  4 13 Okam, Chigozie               Temecula Val             29.39   NWI  2 14 Weng, Jackson                Temecula Val             29.40   NWI  2 15 Betts, Kameron               San Diego Waves Xtc      29.45   NWI  1 16 Burston, Laurence            Flo-Jo Inter             29.99   NWI  4 17 Thompson, Corey              San Diego Blessed        30.21   NWI  3 18 Laraya, Braedyn              Havoc Track & Field      30.90   NWI  1 19 Carner, Luc                  City Track Club          31.38   NWI  4 20 Jervis, Christian            Inland Valle             31.54   NWI  6 21 Sharp, Deonte                San Diego Blessed        31.63   NWI  3 22 Meyers-Perris, Jordan        Temecula Val             31.73   NWI  1 23 Terhune, Bryce               Temecula Val             32.04   NWI  2 24 Baisch, Ethan                Temecula Val             32.05   NWI  5 25 McGowan, Davian              Mercury San              32.25   NWI  4 26 Woods, Trenice               San Diego Blessed        32.31   NWI  3 27 Wade, Antoine                Havoc Track & Field      32.48   NWI  3 28 Ferrell, Tyler               Eagles Wings             32.73   NWI  5 29 Morrow, Tremeir              San Diego Blessed        32.91   NWI  1 30 Hovey, Robert                Havoc Track & Field      33.07   NWI  1 31 Hughes, Lucas                Eagles Wings             33.58   NWI  5 32 Ford, William                Tachyon Track Club       33.60   NWI  4 33 Bhalla, Jason                Eagles Wings             33.93   NWI  5 34 Sainte-Agathe, Theo          City Track Club          34.05   NWI  2 35 Velarde, Chris               Usa Rockets              34.09   NWI  3 36 Alvarado, Juan               San Diego Ro             34.43   NWI  2 37 Elbers, Brys                 Usa Rockets              34.89   NWI  1 38 Kopy, Ryan                   Change The G             35.14   NWI  2 39 Hall, Anthony                Usa Rockets              35.29   NWI  4 40 Robinson, Keon               Mercury San              35.96   NWI  5 41 Worthen, Jake                San Diego Ro             38.50   NWI  4 42 Holiday Jr, Gerard           Mercury San              40.60   NWI  4 Event 139  200 Meter Dash 13-14 Division Girls ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 Shaheed, Aysha               Unattached               25.97   NWI  5  2 Kluver, Katherine            Unattached               26.37   NWI  5  3 Ruskovich, Jaime             Change The G             26.96   NWI  5  4 Polite, Keilani              Change The G             27.07   NWI  5  5 Woods, Sanaia                Temecula Val             27.21   NWI  3
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 38 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 139  200 Meter Dash 13-14 Division Girls  6 Moorer, Joy                  Arizona Track Stars      27.54   NWI  5  7 McCormick, Aaliyah           Usa Rockets              27.61   NWI  2  8 Herren, Kendall              Change The G             28.01   NWI  1  9 Brooks, Jasmin               Change The G             28.08   NWI  5 10 Wicker, Jamiyah              Mercury San              28.13   NWI  5 11 Mattingly, Destiny           Inland Valle             28.16   NWI  5 12 Wheat, Aliyah                Unattached               28.49   NWI  5 13 Hatton, Elizabeth            San Diego Waves Xtc      29.06   NWI  3 14 Baumer, Gabriella            San Diego Ro             29.16   NWI  3 15 Boostani, Aryana             Havoc Track & Field      29.63   NWI  2 16 Busch, Ahnyx                 Temecula Val             30.11   NWI  2 17 Peterman, Danisha            Usa Rockets              30.54   NWI  3 18 Foster, Beautiful            Inland Valle             30.84   NWI  4 19 Roddis, Lauren               Eagles Wings             31.49   NWI  4 20 Newsome, Aliesha             Mercury San              31.75   NWI  2 21 Tolley, Violet               Havoc Track & Field      31.79   NWI  2 22 Fowler, Arlanna              Inland Valle             31.95   NWI  3 23 Meadors, Marin               Temecula Val             32.04   NWI  1 24 Johnson, Emma                Eagles Wings             32.69   NWI  4 25 Daniels, Sarienia            Inland Valle             32.91   NWI  4 26 Seabolt, Madeleine           Eagles Wings             33.66   NWI  4 27 Moser-Smith, Sophie          City Track Club          33.96   NWI  3 28 Almazo, Arlet                San Diego Waves Xtc      34.41   NWI  3 29 Wyatt, Sha'Miracle           Mercury San              34.56   NWI  2 30 Smith, Kalaya                Mercury San              36.12   NWI  2 31 Suchil, Jenise               Temecula Val             36.45   NWI  1 32 Meadors, Molly               Temecula Val             39.93   NWI  2 Event 140  200 Meter Dash 13-14 Division Boys ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 Ellison, Gavin               Temecula Val             25.11   NWI  2  2 Hermas, Donye                Arizona Track Stars      25.27   NWI  5  3 Parks, Elijah                Mercury San              25.61   NWI  5  4 Mann, Javahn                 Inland Valle             26.06   NWI  5  5 Smith, Herman                Flo-Jo Inter             26.09   NWI  2  6 Jackson, Chris               RealResult A             26.42   NWI  4  7 Washington, Christian        San Diego Blessed        26.61   NWI  1  8 Taylor, Robert               Temecula Val             26.65   NWI  3  9 Phillips, Elisha             Mercury San              27.32   NWI  5 10 White, B'Andre               Mercury San              27.53   NWI  3 11 Williams, JaShon             Flo-Jo Inter             27.65   NWI  1 12 White, Christopher           San Diego Blessed        27.77   NWI  3 13 Johnson, Jayden              M.L.K. Blast             27.90   NWI  4 14 Johnson, Josiah              San Diego Blessed        27.98   NWI  1 15 Mendoza, Ajani               Inland Valle             27.99   NWI  5 16 Burton II, Kevin             Change The G             28.19   NWI  5 17 Brotschi, Haydn              Mercury San              28.40   NWI  5 18 Thomas, Aayren               Temecula Val             28.79   NWI  3 19 Benner, Cade                 San Diego Waves Xtc      28.81   NWI  2 20 Ellis, Markeon               M.L.K. Blast             28.87   NWI  2 21 White, Daivieon              Havoc Track & Field      29.21   NWI  4 22 Webb, Sean                   Havoc Track & Field      29.22   NWI  1
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 39 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 140  200 Meter Dash 13-14 Division Boys 23 Colon, Jordan                San Diego Blessed        29.39   NWI  3 24 Jones, Jared                 Mercury San              30.06   NWI  3 24 Stroud-Ramos, Xavier         Arizona Track Stars      30.06   NWI  4 26 Pressley, Isaiah             Mercury San              30.38   NWI  2 27 Denton, Jack                 Step Academy             30.40   NWI  3 28 Dunn, Nathan                 Step Academy             30.50   NWI  2 29 Keane, Justin                Havoc Track & Field      30.57   NWI  3 30 Truss, Dominic               Usa Rockets              30.64   NWI  2 31 Hutchinson, Shelon           Havoc Track & Field      30.67   NWI  1 32 Salas, Santiago              San Diego Waves Xtc      30.75   NWI  4 33 Wiggins, Hunter              Havoc Track & Field      30.94   NWI  2 34 Lewis, Antonio               Mercury San              31.61   NWI  4 35 Viray, Joshua                Inland Valle             31.92   NWI  4 36 Parsons, Donovan             Flo-Jo Inter             34.22   NWI  4 Event 141  200 Meter Dash 15-16 Division Girls =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Rooth, Andrea                Unattached               26.85   NWI  2 Wilmore, Brenda              Vaulter Club             30.51   NWI  3 Guerrero, Bianca             Flo-Jo Inter             33.68   NWI  4 Moser-Smith, Hannah          City Track Club          48.39   NWI Event 142  200 Meter Dash 15-16 Division Boys ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 Ackerson, Cameron            GuamBombTC               24.37   NWI  2  2 Chaissons-Janson, Ty         Change The G             25.38   NWI  2  3 Poltl, Reid                  Temecula Val             25.43   NWI  1  4 Clayburn III, Kevin          Change The G             25.79   NWI  2  5 Barnett, Omarion             Mercury San              26.34   NWI  2  6 Brown, Marlon                Flo-Jo Inter             26.98   NWI  1  7 Manalac, James               Arizona Track Stars      27.11   NWI  2  8 Jones, Aidan                 Pomerado Falcons         28.60   NWI  2  9 Scott, William               Havoc Track & Field      28.63   NWI  1 Event 144  200 Meter Dash 17-18 Division Men =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Crowel, Jemoree              Unattached               24.62   NWI  2 Howard II, Christopher       M.L.K. Blast             28.84   NWI Event 149  200 Meter Hurdles 13-14 Division Girls ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 McCormick, Aaliyah           Usa Rockets              32.24   NWI  1  2 Truscott, Sophia             Pomerado Falcons         33.08   NWI  2  3 James, Charlize              Xtreme Track             33.53   NWI  2  4 Hughes, Grace                Eagles Wings             33.98   NWI  2  5 Golden, Megan                Pomerado Falcons         35.53   NWI  2
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 40 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 149  200 Meter Hurdles 13-14 Division Girls  6 Pogue, Kiya                  Arizona Track Stars      35.58   NWI  1  7 Daniels, Sarienia            Inland Valle             39.19   NWI  1 Event 150  200 Meter Hurdles 13-14 Division Boys ========================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# ========================================================================  1 Van, Xavier                  Change The G             31.30   NWI  2  2 Taylor, Zachary              Arizona Track Stars      33.25   NWI  1  3 Leroy, Nathan                Eagles Wings             34.20   NWI  2  4 Johnson, Jayden              M.L.K. Blast             34.60   NWI  2  5 Matthews, Brett              Eagles Wings             37.21   NWI  1  6 Leroy, Alex                  Eagles Wings             38.03   NWI  1  7 Ho, Jared                    Eagles Wings             38.84   NWI  1 Event 151  100 Meter Dash 8 & Under Division Girls =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Allison, Evie                Usa Rockets              15.13   NWI  2 Evans, Rayven                San Diego Blessed        15.82   NWI  3 Lewis, Elisha                Change The G             15.98   NWI  4 Sproles, Devyn               Mercury San              16.07   NWI  5 Davis, Ava                   Arizona Track Stars      16.35   NWI  6 Walter, Chloe                Unattached               16.70   NWI  7 Moore, Tocarra               Mercury San              16.79   NWI  8 Allison, Livia               Usa Rockets              16.94   NWI  9 Daniels, Daylani             Change The G             17.33   NWI Preliminaries 10 Horner, Tamara               San Diego Ro 11 Gomez, Martha                Change The G 12 Baker, Camryn                Havoc Track & Field 13 Price, Khalifa               Flo-Jo Inter 14 Baltazar, Azryah             Flo-Jo Inter 15 Polite, Michele              Mercury San 16 Bickler, Kristine            Havoc Track & Field 17 Lewis, Paris                 Temecula Val 18 Parker, Sasha                Tsd Panthers 19 Kinsler, Jai'Da              San Diego Blessed 20 Rottnek, Alexis              Rancho Belago 21 Holiday, Jae'anah            Mercury San 22 Hellen, Abigail              Pomerado Falcons 23 Rainer, Kendriya             M.L.K. Blast 24 Whitaker, Dallas             Mercury San 25 Barbee, Jocelyn              San Diego Blessed 26 Jones, Rian                  Usa Rockets 27 West, Ryann                  Mercury San 28 Nianda, Amarah               M.L.K. Blast 29 Cooper, Symphony             Change The G 30 Dantzler, Camille            San Diego Blessed 31 Polite, Talia                Mercury San 32 Dunn, Princess               M.L.K. Blast 33 Lewis, Ja'Niyah              Mercury San 34 Jones, Aryn                  Mercury San
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 41 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 151  100 Meter Dash 8 & Under Division Girls 35 Givens, Aaliyah              San Diego Blessed 36 Cherry, Harmoney             M.L.K. Blast 37 Rayford, Marissa             Tachyon Track Club 38 Zeitlin, Lylah               Pomerado Falcons 39 Chua, Laila                  Pomerado Falcons 40 French, Honor                Flo-Jo Inter 41 Brown, Zyanna                Rancho Belago 42 Lewis, London                M.L.K. Blast 43 Adkins, Yazmeen              M.L.K. Blast 44 Price, Kio                   Flo-Jo Inter 45 Strong, Enz                  Flo-Jo Inter 46 Lewis, La'nae                Change The G 47 Cooper, Laylah               Arizona Track Stars 48 Harris-Perkins, Jazlynn      Mercury San 49 Kavelaars-Eakins, Camero     Pomerado Falcons 50 Anderson, Ariana             Usa Rockets 51 Prince, Ramia                San Diego Ro 52 Delicino, Alexadra           City Track Club 53 Bruce, Aria                  Usa Rockets 54 Nwadike, Savannah            Change The G 55 Lewis, Kelis                 Flo-Jo Inter 56 Bright, Brianna              Tachyon Track Club 57 Johnson, Camryn              Temecula Val Event 152  100 Meter Dash 8 & Under Division Boys =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind ===================================================================== Finals  1 Funes, Jaden                 Temecula Val             15.37   NWI  1 Barnett, Johannes            Mercury San              15.37   NWI  3 Boamah, Benji                Havoc Track & Field      15.48   NWI  4 Griffin Jr, Darius           Usa Rockets              15.53   NWI  5 Figueroa Jr., Ryan           Inland Valle             15.58   NWI  6 Jones, Damian                Tsd Panthers             15.90   NWI  7 Thompson, Courtney           San Diego Blessed        16.15   NWI  8 Roberts, Daranee             San Diego Blessed        16.26   NWI  9 Davis, Josiah                Arizona Track Stars      16.37   NWI Preliminaries 10 Millage, Nicholas            Arizona Track Stars 11 Evans, Kayden                San Diego Blessed 12 Gainey, Andre                Flo-Jo Inter 13 Ramsey, Jesai                Usa Rockets 14 Williams, Davion             San Diego Blessed 15 Jordan, Khalonie             Mercury San 16 Bacon, Devin                 Mercury San 16 Disdier, Prince              Inland Valle 18 Ramsey, Jemari               Usa Rockets 19 Andoh, Carter                Inland Valle 20 Lee, Kristopher              Temecula Val 21 Dunn, Davon                  M.L.K. Blast 22 Scott, Jallen                Havoc Track & Field 23 Woodson, Christopher         Inland Valle 24 Manuel, Hazekiah             Flo-Jo Inter
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 42 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 152  100 Meter Dash 8 & Under Division Boys 25 Gomez III, Steven            Change The G 26 Foster, Yahushua             Inland Valle 27 Harrison, Nicholas           Change The G 28 Taylor, Dillon               Temecula Val 29 Robinson, Jeremy             Flo-Jo Inter 30 Salas, David                 Rancho Belago 30 Lauifi, Nehemiah             Change The G 32 Delicino, Anthony            City Track Club 33 Muir, Michael                San Diego Waves Xtc 34 Quinn, Makai                 Inland Valle 35 Rush, Robert                 M.L.K. Blast 36 Laraya, Brendyn              Havoc Track & Field 37 Funk, Eli                    Tachyon Track Club 38 Henderson-Major, D'Ary       M.L.K. Blast 39 Harris, Jourdin              M.L.K. Blast 40 Roberts, Michael             Flo-Jo Inter 41 Buswell, K.C.                Unattached 42 Searcy-Williams, Jeriah      Change The G 43 Anderson Jr., Derrick        Inland Valle 44 Gainey, Andrien              Flo-Jo Inter 45 Ali, Kayden                  Arizona Track Stars 46 Gomez, Andrew                Change The G 47 Johnson, Deion               Unattached 48 Graham, Ashton               Mercury San 49 Nianda Jr, Mulemvo           M.L.K. Blast 50 Scott-Henderson, Xavier      Flo-Jo Inter 51 Bickler, Matthew             Havoc Track & Field 52 Nwadike, Kenny               Change The G 53 Curiel, Jacob                Flo-Jo Inter 54 Rodriguez, Prince            RealResult A 54 Gibson Jr, Sean              Mercury San 56 Comer, Malachi               San Diego Blessed 57 Marcus, Isaac                Unattached 58 Young, Angel                 Usa Rockets 59 Serrano, Kheri               Change The G 60 Mitchell, Amaur'e            San Diego Blessed 61 Clukey, Jakoby               Havoc Track & Field 62 Evans, Otis                  M.L.K. Blast 63 Redd, Aaron                  Unattached 64 Phillips, Ezra               Mercury San 65 Secrist, Noah                San Diego Ro 66 Lewis, Joseph                San Diego Blessed 67 McCree, Anthony              Flo-Jo Inter 68 Bright, Everett              Tachyon Track Club Event 153  100 Meter Dash 9-10 Division Girls =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind ===================================================================== Finals  1 Hurst, Destiny               M.L.K. Blast             14.76   NWI  2 Oneil, Emma                  Jets Track &             14.91   NWI  3 Payne, Timyra                Change The G             15.04   NWI  4 Okam, Amarachi               Temecula Val             15.17   NWI
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 43 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 153  100 Meter Dash 9-10 Division Girls  5 Butts, Sama'ye               Change The G             15.29   NWI  5 French, Hunter               Flo-Jo Inter             15.29   NWI  7 Smith, Honey                 Flo-Jo Inter             15.37   NWI  8 Brister, Madison             Inland Valle             15.61   NWI Preliminaries  5 Broussard, Asia              Change The G 10 Arzaga, Elena                Tsd Panthers 11 Richness, Catlin             Flo-Jo Inter 12 Butts, Saianna               Change The G 13 Davis, Jaiya                 Arizona Track Stars 14 Lowry, Masiyah               Mercury San 14 Jones, Rriyah                Usa Rockets 16 Evans, Shantilese            M.L.K. Blast 16 Holiday, Jae'dah             Mercury San 18 Schartmann, Alexandra        Jets Track & 19 Estrada, Eva                 Change The G 20 Lopez, Micah                 San Diego Blessed 21 Wells, Hayzel                Havoc Track & Field 22 Millage, Leah                Arizona Track Stars 23 Clark, Mykhaila              Mercury San 24 Gomez, Ina                   Change The G 25 Joyce, Rowyn                 Unattached 26 Lewis, Ani                   Temecula Val 27 Salas, Mina                  San Diego Waves Xtc 28 Salem, Layla                 Pomerado Falcons 28 Fiala, Zoe                   Temecula Val 30 Levins, Alle                 Tachyon Track Club 31 Segrest, Kailani             Mercury San 32 Adams, Khyla                 Mercury San 33 Estes, Amaya                 Havoc Track & Field 34 West, Faith                  Mercury San 35 Van, London                  San Diego Blessed 36 Sexton, Janelle              San Diego Blessed 37 Southall, Alexa              Usa Rockets 38 Ruffin-Grey, Precious        San Diego Blessed 38 Williams, Ariyana            Change The G 40 Simpson, Jada                Mercury San 41 Davis, Anaya                 Dream Team 42 Pimentel, Jorja              Tsd Panthers 43 Andrade, Maya                Temecula Val 44 Smith, Mikailayh             Change The G 45 Williams, Dezirae            San Diego Blessed 46 Woods, Kyana                 San Diego Blessed 47 Kavelaars, Emmerson          Pomerado Falcons 48 Ava, Meisner                 San Diego Ro 49 Bush, Kinsey                 Pomerado Falcons 50 Jimenez, Belen               Change The G 51 Cherry, D'Siyah              M.L.K. Blast 52 Bush, Emma                   Pomerado Falcons 53 Morgan, Alayjah              M.L.K. Blast 54 Young, Anita                 Usa Rockets 55 Payne, Aaliyah               San Diego Blessed 56 Marcus, Abigail              Unattached 57 Roman, Grace                 Havoc Track & Field
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 44 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 153  100 Meter Dash 9-10 Division Girls 58 Bruce, Yemaya                Usa Rockets 59 Austin, Mya                  Arizona Track Stars Event 154  100 Meter Dash 9-10 Division Boys =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind ===================================================================== Finals  1 Little, Micah                Inland Valle             13.91   NWI  2 Arrington, Brandon           San Diego Blessed        14.00   NWI  3 Thomas, Calvin               Temecula Val             14.42   NWI  4 Ali, Asad                    Arizona Track Stars      14.45   NWI  5 Redd, Evan                   Inland Valle             14.70   NWI  6 Parks, Ah-Lijah              Mercury San              14.86   NWI  7 Quamina, Zyahn               Usa Rockets              14.92   NWI Preliminaries  3 Turner, Isaac                Havoc Track & Field  7 jones, Aeris                 Usa Rockets 10 Woods, Jorden                Inland Valle 11 Whiten, Alijah               Arizona Track Stars 12 Gainey, Anthony              Flo-Jo Inter 13 Foster, Sire                 Inland Valle 14 Rose, Zamir                  Mercury San 15 Farinas jr, Michael          RealResult A 16 Johnson, Derrick             Unattached 17 Espinosa, Isaac              RealResult A 18 Hutchinson, Dahven           Havoc Track & Field 19 Garrett, Jaiden              San Diego Blessed 20 Johnson, Jayden              Flo-Jo Inter 21 Johnson, Darius              Unattached 22 Allen, Jesai                 San Diego Blessed 22 ConyerIII, Darryl            San Diego Ro 24 Norman III, Lee              Usa Rockets 25 McEachin, Edward             Usa Rockets 26 Dunn, King                   M.L.K. Blast 26 Ford, Langston               Tachyon Track Club 28 Parker, Larell               San Diego Blessed 29 Shields, Kevin               Mercury San 30 Gillespie, Elijah            San Diego Blessed 31 Dunn, Dylan                  M.L.K. Blast 32 Joy, Cameron                 San Diego Blessed 33 Lauifi, Noah                 Change The G 34 Harris, Emari                RealResult A 35 Rivers, Herbert              San Diego Blessed 36 Johnson, Javion              San Diego Blessed 37 Parham, Josiah               San Diego Blessed 38 Serrano, Tsiueri             Change The G 39 Pennington, Jeremiah         Flo-Jo Inter 40 Farias-Nava, David           San Diego Blessed 41 Dillard, Isaiah              Inland Valle 42 Smith, Kenny                 Flo-Jo Inter 43 Pimentel, Joaquin            Tsd Panthers 44 Laraya, Bryan                Havoc Track & Field 45 Martin, Sterling             Tachyon Track Club
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 45 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 154  100 Meter Dash 9-10 Division Boys 46 Benitez, Zackary             RealResult A 47 Calloway, Tremar             Unattached 48 Hampton, Lorne               Havoc Track & Field 49 Moody, Corey                 Mercury San 50 Frazer, Khani                Temecula Val 51 Giordan, Alexander           San Diego Blessed 52 Sebastian, Jaysen            Inland Valle 53 Coleman, Koa                 Havoc Track & Field 54 Hicks, Rashad                Flo-Jo Inter 55 Lebron, Eduardo              San Diego Waves Xtc 56 Andazola, Julian             San Diego Ro 57 Johnson, Jeremiah            San Diego Blessed 58 Burns, Mason                 San Diego Blessed 59 Nangle, Paul                 Pomerado Falcons Event 155  100 Meter Dash 11-12 Division Girls =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind ===================================================================== Finals  1 Burton, Chanel               Change The G             13.60   NWI  2 Stanislas, Hanie             Team Hanie               13.71   NWI  3 Adicoff, Ariel               San Diego Ro             13.83   NWI  4 Alumbres, Alyssa             Temecula Val             13.83   NWI  5 Carver, KyLee                Arizona Track Stars      13.91   NWI  6 Stevenson, Anyah             Mercury San              14.04   NWI  7 Coleman, Kapiolani           Havoc Track & Field      14.06   NWI  8 Huckaby, Tianna              Arizona Track Stars      14.13   NWI Preliminaries  5 McKenzie, Kailah             Rancho Belago 10 Rayford, Mauriana            Tachyon Track Club 11 Hardiman, Rhyan              Rancho Belago 12 Carballosa, Karyna           Rancho Belago 13 Salvatierra, Micah           GuamBombTC 14 Dickens, Brionna             Change The G 14 Moore, Jovonne               Step Academy 16 Andoh, Kayla                 Inland Valle 16 Robinson, Kaila              Temecula Val 18 Ruskovich, Tionna            Change The G 19 Barnett, Audrionna           Mercury San 20 DeArman, Ayallah             Inland Valle 21 Allen, Laraigh               Mercury San 22 Chavira, Vanessa             Rancho Belago 23 Downing, Iliana              Junior Maver 24 Rodriguez, Danielle          Tachyon Track Club 25 Allen, Chancis               Unattached 26 Thomas, Amara                Rancho Belago 27 Jones, Malayah               Mercury San 28 Hoagland, Tayhlore           Tachyon Track Club 29 Jimerson, Brielle            Havoc Track & Field 30 Retzloff, Cyann              San Diego Blessed 31 Villarreal Enciso, Fatim     Unattached 32 Villegas, Ariel              GuamBombTC 33 Lewis, Arianna               Temecula Val
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 46 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 155  100 Meter Dash 11-12 Division Girls 34 Parra, Janaya                Arizona Track Stars 35 Rodriguez, Katia             San Diego Ro 36 House, Kamari                Mercury San 37 Landry, Kaelynn              Mercury San 38 Page, Shelby                 Rancho Belago 39 Villavicencio, Danna         Mercury San 40 Sentel, Danielle             Tsd Panthers 41 Crain, Malaysia              San Diego Blessed 42 Collins, Ajaiya              Rancho Belago 43 Isaacson, Annabelle          Tsd Panthers 44 Nwadike, Nichole             Change The G 45 Oyawale, Alexandria          Temecula Val 46 Steward, Jada                Inland Valle 47 Kirk, Erika                  Temecula Val 48 Jackson, Sienna              M.L.K. Blast 49 Bowens, Kaycie               Temecula Val 50 Austin, Desaree              Flo-Jo Inter 51 Hutchinson, Shaelon          Havoc Track & Field 52 Greene, Sah-Renity           Mercury San 53 Herrerah, Hannah             Tachyon Track Club Event 156  100 Meter Dash 11-12 Division Boys =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind ===================================================================== Finals  1 Sesay, Noah                  Change The G             13.33   NWI  2 Peevy, David                 Mercury San              13.38   NWI  3 Rankin, Berrot               Flo-Jo Inter             13.51   NWI  4 Soloman, Joseph              Mercury San              13.57   NWI  5 Dixson, Dayrus               Inland Valle             13.61   NWI  6 McDonald III, Charles        Inland Valle             13.77   NWI  7 Cortes, Ty                   Pomerado Falcons         13.98   NWI  8 Woods, Justus                Inland Valle             13.99   NWI  9 Thomas, Michael              Temecula Val             14.23   NWI Preliminaries 10 Burston, Laurence            Flo-Jo Inter                J 11 Givens, Major                San Diego Blessed 12 Okam, Chigozie               Temecula Val 13 Weng, Jackson                Temecula Val 14 Johnson, Tarron              Tachyon Track Club 15 Smalley, Torrean             RealResult A 16 Thompson, Corey              San Diego Blessed 17 Dir, Nevin                   Havoc Track & Field 18 Betts, Kameron               San Diego Waves Xtc 19 Terhune, Bryce               Temecula Val 20 Grant, Eric                  San Diego Blessed 21 Baisch, Ethan                Temecula Val 22 Ratliff, Alijah              Temecula Val 23 Mahoney-Brice Jr, Lynnel     San Diego Blessed 24 McGowan, Davian              Mercury San 25 Sharp, Deonte                San Diego Blessed 26 Rogers, DeVonte              Tsd Panthers 27 Jones, Jiyaad                Mercury San
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 47 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 156  100 Meter Dash 11-12 Division Boys 28 Mitchell, Amontae            Havoc Track & Field 29 Young, Aaron                 Usa Rockets 30 Meyers-Perris, Jordan        Temecula Val 30 Lockett, Tavyn               San Diego Blessed 32 Hermas, Jamani               Arizona Track Stars 32 Aguilera, Chase              Tsd Panthers 34 Ford, William                Tachyon Track Club 35 Gooler, Gideon               Flo-Jo Inter 36 Woods, Trenice               San Diego Blessed 37 Morrow, Tremeir              San Diego Blessed 38 Alvarado, Juan               San Diego Ro 39 Lim, Nathan                  San Diego Waves Xtc 40 Lopez Jr., Alfredo           Flojo International 41 Elbers, Brys                 Usa Rockets 42 Velarde, Chris               Usa Rockets 43 Robinson, Keon               Mercury San 44 Jimenez, Evelio              Change The G 45 Holiday Jr, Gerard           Mercury San 46 Fortune, Korey               Step Academy 47 Gillespie, Nicholas          San Diego Blessed Event 157  100 Meter Dash 13-14 Division Girls =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind ===================================================================== Finals  1 Shaheed, Aysha               Unattached               12.44   NWI  2 Kluver, Katherine            Unattached               12.67   NWI  3 Polite, Keilani              Change The G             12.91   NWI  4 Pogue, Kiya                  Arizona Track Stars      12.97   NWI  5 Ruskovich, Jaime             Change The G             13.00   NWI  6 Woods, Sanaia                Temecula Val             13.13   NWI  7 Brooks, Jasmin               Change The G             13.43   NWI  8 Downing, Marina              Junior Maver             13.45   NWI  9 Herren, Kendall              Change The G             13.67   NWI Preliminaries 10 McCormick, Aaliyah           Usa Rockets                 J 11 Wicker, Jamiyah              Mercury San 12 Mattingly, Destiny           Inland Valle 13 Spencer, Sara                Inland Valle 14 Hockett, MaKaila             Rancho Belago 15 Majors, Shiloh               Inland Valle 16 Smith, Daniella              Tsd Panthers 17 Peterman, Danisha            Usa Rockets 18 Baumer, Gabriella            San Diego Ro 19 Busch, Ahnyx                 Temecula Val 20 Carrington, Emma             Step Academy 21 Winhall, Kendra              Tsd Panthers 22 Foster, Beautiful            Inland Valle 23 Newsome, Aliesha             Mercury San 24 Tolley, Violet               Havoc Track & Field 25 Drysen, Brooke               Tachyon Track Club 26 Brown, Nicole                Tachyon Track Club 27 Shubert, Isabella            Tsd Panthers
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 48 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 157  100 Meter Dash 13-14 Division Girls 28 Wyatt, Sha'Miracle           Mercury San 29 Hargraves, Kylee             Inland Valle 30 Picard, Apolline             Unattached 31 Renas, Caroline              City Track Club 32 Lopez, Gissel                Flo-Jo Inter 33 Scales, Marie                Tachyon Track Club 34 Meza, Eliana                 Flo-Jo Inter Event 158  100 Meter Dash 13-14 Division Boys =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind ===================================================================== Finals  1 Smith, Herman                Flo-Jo Inter             12.39   NWI  2 Hermas, Donye                Arizona Track Stars      12.43   NWI  2 Ali, Jalil                   Arizona Track Stars      12.43   NWI  4 Ellison, Gavin               Temecula Val             12.62   NWI  5 Parks, Elijah                Mercury San              12.63   NWI  6 Mann, Javahn                 Inland Valle             12.68   NWI  7 Washington, Christian        San Diego Blessed        12.96   NWI  8 Jackson, Chris               RealResult A             13.06   NWI  9 Taylor, Robert               Temecula Val             13.13   NWI Preliminaries 10 Williams, JaShon             Flo-Jo Inter 11 Phillips, Elisha             Mercury San 12 Brotschi, Haydn              Mercury San 13 Mendoza, Ajani               Inland Valle 14 Burton II, Kevin             Change The G 15 Nelson, Dillon               Havoc Track & Field 16 White, B'Andre               Mercury San 17 Gillis, Nathaniel            Change The G 18 Johnson, Jayden              M.L.K. Blast 19 Joyce, Elijah                Unattached 19 Johnson, Josiah              San Diego Blessed 21 Willis, Sherard              Rancho Belago 22 White, Christopher           San Diego Blessed 23 Myers, Justin                Temecula Val 24 Thomas, Aayren               Temecula Val 25 Jones, Jared                 Mercury San 26 Johnson, Kendall             Havoc Track & Field 27 Webb, Sean                   Havoc Track & Field 28 Lewis, Dayrel                San Diego Blessed 29 Kennedy, Reece               Temecula Val 30 Villegas, Jordan             Temecula Val 31 Denton, Jack                 Step Academy 32 Ellis, Markeon               M.L.K. Blast 33 Salas, Santiago              San Diego Waves Xtc 34 Hutchinson, Shelon           Havoc Track & Field 35 Gillis, Leon                 Change The G 36 Lewis, Antonio               Mercury San 37 Dunn, Nathan                 Step Academy 38 Benner, Cade                 San Diego Waves Xtc 39 Rodriguez, Diego             San Diego Ro 40 Moore, Isaiah                Step Academy
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 49 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 158  100 Meter Dash 13-14 Division Boys 40 Truss, Dominic               Usa Rockets 42 Lynn, Chase                  Temecula Val 43 Viray, Joshua                Inland Valle 44 Robins, Camden               San Diego Ro 45 Jacob, Brady                 Tsd Panthers 46 Herrera, Justin              Temecula Val 47 Garcia, Wilson               Havoc Track & Field Event 159  100 Meter Dash 15-16 Division Girls =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind ===================================================================== Finals  1 Wilmore, Brenda              Vaulter Club             14.44   NWI  2 Guerrero, Bianca             Flo-Jo Inter             16.05   NWI Event 160  100 Meter Dash 15-16 Division Boys =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Chaissons-Janson, Ty         Change The G             12.10   NWI  2 Ackerson, Cameron            GuamBombTC               12.11   NWI  3 Poltl, Reid                  Temecula Val             12.54   NWI  4 Barnett, Omarion             Mercury San              12.72   NWI  5 Brown, Marlon                Flo-Jo Inter             12.88   NWI  6 Scott, William               Havoc Track & Field      13.49   NWI  7 Jones, Aidan                 Pomerado Falcons         13.90   NWI Event 162  100 Meter Dash 17-18 Division Men =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Crowel, Jemoree              Unattached               12.11   NWI  2 Howard II, Christopher       M.L.K. Blast             14.48   NWI Event 163  4x400 Meter Relay 8 & Under Division Girls ================================================================    Team                                                 Finals ================================================================  1 Mercury San Diego Track & Fiel  'A'                 5:46.23     1) Allen, Destinee                 2) Sproles, Devyn     3) Polite, Michele                 4) Moore, Tocarra  2 San Diego Flourish  'A'                             6:29.05 Event 165  4x400 Meter Relay 9-10 Division Girls ================================================================    Team                                                 Finals ================================================================  1 Usa Rockets Youth Track Club  'A'                   5:20.91     1) Southall, Alexa                 2) Harper, Devyn     3) Barclay, Ily                    4) Jones, Rriyah  2 Flo-Jo International  'A'                           5:26.50     1) Richness, Catlin                2) Smith, Honey     3) Parsons, Hope                   4) French, Hunter
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 50 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results Event 166  4x400 Meter Relay 9-10 Division Boys ================================================================    Team                                                 Finals ================================================================  1 Usa Rockets Youth Track Club  'A'                   4:53.44     1) Bryant III, Aaron               2) Clemons, Arthur     3) Hoferer, Drake                  4) Larson, Jace Event 169  4x400 Meter Relay 13-14 Division Girls ================================================================    Team                                                 Finals ================================================================  1 Inland Valley Wildcats TC  'A'                      4:29.83     1) Hargrove, Ashley                2) Mattingly, Destiny     3) Spencer, Sara                   4) Majors, Shiloh  2 Eagles Wings Track Club  'A'                        4:43.74     1) Johnson, Emma                   2) Hughes, Grace     3) Roddis, Lauren                  4) Cramer, Madeline Event 170  4x400 Meter Relay 13-14 Division Boys ================================================================    Team                                                 Finals ================================================================  1 Eagles Wings Track Club  'A'                        4:57.47     1) Leroy, Alex                     2) Matthews, Brett     3) Ho, Jared                       4) Leroy, Nathan Event 175  Long Jump 8 & Under Division Boys =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Andoh, Carter                Inland Valle             3.48m   NWI  2 Manuel, Hazekiah             Flo-Jo Inter             3.10m   NWI  3 Funk, Eli                    Tachyon Track Club       3.07m   NWI  4 Rush, Robert                 M.L.K. Blast             2.83m   NWI  5 Woodson, Christopher         Inland Valle             2.74m   NWI  6 Laraya, Brendyn              Havoc Track & Field      2.70m   NWI  7 Fowler, Armani               Inland Valle             2.67m   NWI  8 Quinn, Makai                 Inland Valle             2.64m   NWI  9 Brown, Ronnie                Flo-Jo Inter             2.40m   NWI 10 Disdier, Prince              Inland Valle             2.00m   NWI 11 Secrist, Noah                San Diego Ro             1.15m   NWI -- Millage, Nicholas            Arizona Track Stars       FOUL -- Dodds, Keyan                 Dream Team                FOUL Event 176  Long Jump 9-10 Division Boys =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Little, Micah                Inland Valle             4.30m   NWI  2 Ford, Langston               Tachyon Track Club       3.77m   NWI  3 Warner, Samir                Tachyon Track Club       3.51m   NWI  4 Jones, Ayden                 Mercury San              3.46m   NWI  5 Patterson, Khyric            Mercury San              3.44m   NWI  6 Simon, Peyton                Inland Valle             3.33m   NWI  7 Bowman, Josiah               San Diego Waves Xtc      3.18m   NWI
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 51 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 176  Long Jump 9-10 Division Boys  7 Smith, Kenny                 Flo-Jo Inter             3.18m   NWI  7 Dunkle, Justin               Flo-Jo Inter             3.18m   NWI 10 Laraya, Bryan                Havoc Track & Field      3.09m   NWI 11 Viray, Jalen                 Inland Valle             3.00m   NWI 12 Dillard, Isaiah              Inland Valle             2.95m   NWI 13 Hampton, Lorne               Havoc Track & Field      2.87m   NWI 14 Norman, Jeremiah             Inland Valle             2.81m   NWI 15 Bright, Isaiah               Tachyon Track Club       2.79m   NWI Event 177  Long Jump 11-12 Division Boys =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Matovu, Kyzza                Usa Rockets              4.47m   NWI  2 Rankin, Berrot               Flo-Jo Inter             4.45m   NWI  2 Woods, Justus                Inland Valle             4.45m   NWI  4 Peevy, David                 Mercury San              4.33m   NWI  5 Cortes, Ty                   Pomerado Falcons         4.25m   NWI  6 Hovey, Robert                Havoc Track & Field      4.12m   NWI  7 Phillips, Jonathan           Mercury San              4.07m   NWI  8 Huckaby, Damarion            Arizona Track Stars      3.94m   NWI  9 Tan, Nathan                  Eagles Wings             3.85m   NWI 10 Ford, William                Tachyon Track Club       3.84m   NWI 11 Burston, Laurence            Flo-Jo Inter             3.80m   NWI 12 Carner, Luc                  City Track Club          3.76m   NWI 13 Gonzalez, Isaiah             Flo-Jo Inter             3.60m   NWI 14 Sainte-Agathe, Theo          City Track Club          3.56m   NWI 15 Hermas, Jamani               Arizona Track Stars      3.41m   NWI 16 Hughes, Lucas                Eagles Wings             3.40m   NWI 17 Bhalla, Jason                Eagles Wings             3.34m   NWI 18 Holiday Jr, Gerard           Mercury San              2.54m   NWI -- McGowan, Davian              Mercury San               FOUL Event 178  Long Jump 13-14 Division Boys =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Ali, Jalil                   Arizona Track Stars      5.37m   NWI  2 Mann, Javahn                 Inland Valle             5.18m   NWI  3 Hermas, Donye                Arizona Track Stars      5.15m   NWI  4 Matovu, Tibyasa              Usa Rockets              5.14m   NWI  5 White, B'Andre               Mercury San              5.07m   NWI  6 Burton II, Kevin             Change The G             5.03m   NWI  7 Clarkson, Wesley             Havoc Track & Field      5.01m   NWI  8 Washington, Christian        San Diego Blessed        5.00m   NWI  9 Parks, Elijah                Mercury San              4.93m   NWI 10 Van, Xavier                  Change The G             4.85m   NWI 11 Johnson, Josiah              San Diego Blessed        4.78m   NWI 12 Wolford, Fred Jesse          Dream Team               4.51m   NWI 13 Webb, Sean                   Havoc Track & Field      4.43m   NWI 14 Phillips, Elisha             Mercury San              4.35m   NWI 15 Keane, Justin                Havoc Track & Field      4.15m   NWI 16 Wiggins, Hunter              Havoc Track & Field      4.13m   NWI 17 Taylor, Zachary              Arizona Track Stars      4.11m   NWI
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 52 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 178  Long Jump 13-14 Division Boys 18 Jones, Jared                 Mercury San              4.10m   NWI 19 Johnson, Atreyu              Tachyon Track Club       3.96m   NWI 20 Truss, Dominic               Usa Rockets              3.70m   NWI 21 Pressley, Isaiah             Mercury San              3.62m   NWI 22 Pouliot, Jackson             City Track Club          3.54m   NWI Event 179  Long Jump 15-16 Division Boys =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 White, Christopher           Unattached               4.88m   NWI  2 Barnett, Omarion             Mercury San              4.83m   NWI  3 Goracke, Brayden             Unattached               4.12m   NWI Event 180  Long Jump 17-18 Division Men =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Crowel, Jemoree              Unattached               5.75m   NWI  2 Howard II, Christopher       M.L.K. Blast             4.75m   NWI Event 181  Triple Jump 13-14 Division Boys =====================================================================    Name                    Year Team                    Finals  Wind =====================================================================  1 Wolford, Fred Jesse          Dream Team               9.84m   NWI  2 Pouliot, Jackson             City Track Club          8.14m   NWI Event 184  High Jump 13-14 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Majors, Shiloh               Inland Valle             1.32m  1 Fowler, Arlanna              Inland Valle             1.32m  3 Bolen, Amber                 Tachyon Track Club       1.17m  4 Scales, Josephine            Tachyon Track Club       1.12m -- Scales, Marie                Tachyon Track Club          NH Event 185  High Jump 11-12 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Rooth, Sofie                 Unattached               1.22m  2 Ahrens, Bella                Change The G             1.17m  3 Robbins, Aftyn               Tachyon Track Club       1.12m  4 Brooks, Zoriyah              Inland Valle             1.07m  5 Bright, Brooklynn            Tachyon Track Club       1.02m  6 Salazar, Galia               Change The G             0.97m Event 186  High Jump 9-10 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Barclay, Ily                 Usa Rockets              0.91m
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 53 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results Event 189  Shot Put 12 lb. 15-16 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Scott, William               Havoc Track & Field     10.18m  2 Becerra, Dominic             Havoc Track & Field      9.11m  3 Rivera, Kaden                Tachyon Track Club       7.70m Event 190  Shot Put 4kg 13-14 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Mendoza, Ajani               Inland Valle            10.70m  2 White, Daivieon              Havoc Track & Field      8.05m  3 Garcia, Wilson               Havoc Track & Field      8.04m  4 Moore, Isaiah                Step Academy             7.13m  5 Salazar, Edgar               Change The G             7.01m  6 Dunn, Nathan                 Step Academy             6.80m  7 Lawrence, LaDainian          Havoc Track & Field      5.96m Event 193  Shot Put 6 lb. 13-14 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 McNairy, Kayah               Flo-Jo Inter            10.20m  2 Wyatt, Jordyn                Flo-Jo Inter            10.15m  3 Foster, Beautiful            Inland Valle             9.68m  4 Seabolt, Madeleine           Eagles Wings             8.29m  5 Meadors, Marin               Temecula Val             7.83m  6 McDuffy, Serenity            Flojo International      7.07m  7 Suchil, Jenise               Temecula Val             6.70m  8 Meadors, Molly               Temecula Val             6.62m  9 Daniels, Sarienia            Inland Valle             5.83m 10 Meza, Eliana                 Flo-Jo Inter             3.13m Event 194  Javelin Throw 600g 13-14 Division Girls ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Wyatt, Jordyn                Flo-Jo Inter            18.04m  2 Prince, Ruqiya               San Diego Ro            15.28m  3 Brown, Nicole                Tachyon Track Club      12.93m  4 McNairy, Kayah               Flo-Jo Inter             1.00m Event 195  Javelin Throw 600g 13-14 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 Moore, Isaiah                Step Academy            27.04m  2 Pouliot, Jackson             City Track Club         16.44m Event 197  Javelin Throw 800g 15-16 Division Boys ================================================================    Name                    Year Team                    Finals ================================================================  1 White, Christopher           Unattached              42.10m
San Diego Imperial Co. USATF Assoc. - Association License Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 54 24th Annual Flo-Jo International - 4/8/2017 to 4/9/2017 Track and Field Meet Orange Glen High School Results ....Event 197  Javelin Throw 800g 15-16 Division Boys  2 Rivera, Kaden                Tachyon Track Club      36.20m Unattach 3 Goracke, Brayden             Unattached              20.29m